Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu (/Temat-Jak-zarabiam-20-tysiecy-w-jednym-spotkaniu-100184)

Strony: 1 2 3


Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - barbarian - 24-10-2014 10:26

Witam założyłem ten temat by podzielić się z wami szczególną wiedzą, w mojej galerii możecie zobaczyć że stawiam średnio 500 zł na mecz z wynikiem albo bety typu:
TYP: 1/1 HT/FT
AKO: 3.00

Kursy są bardzo wysokie >20, ale warto kiedyś sam obstawiałem ale nie przyniosło mi to większych korzyści, bo ile razy zaczynało trochę lepiej iść to zaraz trafił się jakiś niefart i przepierdalałem nie dość, że to co wygrałem to jeszcze to co wpłaciłem.

Także szczęście chciało że znalazłem sposób na to by przy inwestycji paru set złotych wyciągnąć całkiem niezłe sumki.

Dalej opisze później teraz lecę ogladać nową insignie ;d
[Obrazek: 15_10.jpg]


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - Kickster - 24-10-2014 10:28

No dobra to gdzie ta wiedza ?


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - Diabełek - 24-10-2014 10:34

Pisze, że poszedł oglądać insignie Jerk

Trochę zbyt kolorowo, aby miesięcznie tyle zarabiać na czysto. Pokazałbyś kilkanaście ostatnich zakładów Tongue


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - malpa2 - 24-10-2014 10:48

super.. i pewnie chcesz dawać tu swoje pseudo fixy za kase?Tongue


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - Kede - 24-10-2014 11:00

Cytat:Witam założyłem ten temat by podzielić się z wami szczególną wiedzą

Ta Tongue właśnie widać.


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - B_Y_K_U - 24-10-2014 11:26

Na czym miałaby polegać ewentualna pomoc z Twojej strony dla wybranych osób o której wspomniałeś w galerii?


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - barbarian - 24-10-2014 12:09

Okey wrócilem, to nic wielkiego.

oglądałem "nową" ale rozbitą insignie bo szukam czegos takiego zebym mógł sobie ją wyklepać i jezdzic(da sie znalezc takie egzemplarze) Wink

Do rzeczy jak wygląda mój sposób ?

Nie mogę do końca wam zdradzić, bo to było zbyt oczywiste.

Jeśli ktoś z was ma około paru tysięcy do zainwestowania to śmiało uderzajcie do mnie, mogę wam powiedzieć ze nie każdy taki strzał konczy się wygraną np teraz z 3 ostatni dni 3x500=1500, przy czym żaden mi nie wszedł, ale jak wchodzi to kończy się to zyskiem 15-20k ; 15-1,5k=13,5k zysku czasem mniej, czasem więcej.

PS. jak ktoś będzie miał nie do szrotowania insignie to dajcie znac Wink


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - B_Y_K_U - 24-10-2014 12:56

Po co obstawiać aż po 500pln na spotkanie? Musimy mieć potężny budżet... Wystarczyło by po 100pln, bo jakby weszło coś z kursem 40+ to i tak 4 koła do przodu jesteśmy. Więc piękny wynik. Za jedno przegrane spotkanie za 500pln postawione, zagramy 5 po 100pln. Zysk może być dużo mniejszy, ale nie wywalimy aż tyle pieniążków na ewentualne porażkiSmile
Pytanie tylko jak dobierasz spotkania?
Tak jak leci po kursach licząc, że się uda czy jest jakiś określony schematLol


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - Maersk - 24-10-2014 13:21

No to dalej Nam ta wiedzę, na prawdę Smile
Mógłbyś wytłumaczyć jak to robisz, podać parę przykładów powyżej

@up
Zgadzam się


RE: Jak zarabiam 20 tysięcy w jednym spotkaniu - fusek - 24-10-2014 13:31

Da wiedze za insignie