Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż towaru w twojej okolicy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż towaru w twojej okolicy (/Temat-Sprzedaz-towaru-w-twojej-okolicy-100183)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Sprzedaż towaru w twojej okolicy - lukax6 - 24-10-2014 10:23

1.Nazwa przedmiotu : Sposób na zarobek na realnym towarze w twojej okolicy
2.Opis przedmiotu :Sposób na zarobek na realnym towarze, nie zarabiamy na zasadzie "taniej kupię drożej sprzedam" towar produkujemy sami. Koszt produkcji jednej sztuki w moim przypadku to 4zł, w poradniku opisane jest jak produkować za 1zł. Towar sprzedawałem po 10zł co daje 6zł zysku na jednej sztuce. Towar rozchodzi się błyskawicznie. Można sprzedawać również przez internet (sam nie próbowałem). Co ważne: Nie potrzebujemy żadnych zdolności manualnych do produkcji.
3.Zdjęcia : [attachment=2822]
4.Kontakt : PW
5.Cena : 20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy

Poradnik wysłany do daniela w celu zrecenzowania


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - BloNdyN - 24-10-2014 10:55

Co to dokladnie jest? produkujemy tzn robimy sami, ale kupujemy cos w sklepie cxy cos aby wykonac? Skad Wiesz, ze akurat u mnie bd popyt na to?


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - lukax6 - 24-10-2014 11:00

Jeżeli powiem Co to jest to już tego nie sprzedam Smile Musimy kupić w sklepie jedną rzecz aby to "coś" wyprodukować, prawdopodobnie masz to w domu. Popyt będzie gwarantuje to, popyt na takie rzeczy jest tak oczywisty jak to, że po nocy jest dzień ;P


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - Wassabi88 - 24-10-2014 11:00

Wnioskując po opisie to sprzedajesz poradnik użytkownika Alussk8. Nie ładnie.


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - lukax6 - 24-10-2014 11:02

Sam kupiłem od niego poradnik. ALE TO NIE JEST JEGO SPOSÓB !!!

Sposób jest mojego autorstwa. Zaznaczyłem, że nie trzeba mieć zdolności manualnych do produkcji a w jego sposobie taka umiejętność była wymagana.


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - fusek - 24-10-2014 11:03

Ty a dzialalnosc masz zalozona? Bo jesli nie to przy zalozeniu dzialalnosci musisz polowe swojego foto z 10 zakryc.Smile


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - Madara Uchiha - 24-10-2014 11:07

po co mu działalność jak po swojej okolicy sprzedaje, nie każdy jest przecież sprzedawczykiem


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - daniel42na - 24-10-2014 11:13

Dość banalna nisza, nie ma niestety nic wspólnego z zarabianiem przez internet.
Towar który sprzedajemy rzeczywiście nie jest trudny do wywtorzenia. Klientów zdobywamy najlepiej odwiedzając ich w domach, jeszcze lepiej jeśli zrobimy jakieś dobre wrażenie np. udając biedne dziecko w podartych ciuchach - wzbudzając litość mamy pewność że konwersja sprzedaży znacznie wzrośnie. Ogólnie rzecz biorąc jestem nieprzychylnie nastawiony do sprzedawania metod które każdy zna, ale nikt tego nie zabrania, tak więc powodzenia w sprzedaży.
Od razu uprzedzam, że zgadywanki będą karane za spam, bo nawet jeśli zgadniecie to nikt wam nie przytaknie.


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - lukax6 - 24-10-2014 11:18

Daniel, z tymi podartymi ciuchami to przesadziłeś. Nie było nic takiego w poradniku ;PP Chociaż napewno konwersja będzie lepsza Smile Dobrym sposobem na podwyższenie sprzedaży jest również deklaracja, że zbieramy na jakiś szczytny cel.

Tak, przyznaję. Metoda zarobku jest prosta Smile Ale jednak nie każdy może na nią wpaść odrazu Smile


RE: Sprzedaż towaru w twojej okolicy - Madara Uchiha - 24-10-2014 11:21

Ja wam moge podsunąć swój pomysł na sprzedaż czegoś w swojej okolicy ale boję się że to ten sam pomysł co autora tematu wiec się niewypowiadam