Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vps pod addmefast, gsa, senuke itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: vps pod addmefast, gsa, senuke itp. (/Temat-vps-pod-addmefast-gsa-senuke-itp-100167)



vps pod addmefast, gsa, senuke itp. - patryk0407 - 23-10-2014 20:25

1.Nazwa przedmiotu :VPS
2.Opis przedmiotu : Witam, sprzedam mojego vps na windows server r2 2008, który kupiłem od Mintshost za 79zł, można tam zobaczyć jego parametry. Bezproblemowo nadaje się do obsługi programów pod boty yt, zdobywanie kredytów itp. a także senuke i gsa ( miałem na nim obydwa programy). Ważny jest do 14/11/2014. Polecam go każdemu
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 45zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Paypal/przelew


vps pod addmefast, gsa, senuke itp. - surfer0700 - 07-12-2014 16:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.