Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal problem z weryfikacją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paypal problem z weryfikacją (/Temat-Paypal-problem-z-weryfikacja-100160)



Paypal problem z weryfikacją - yoshimura - 23-10-2014 20:09

Logując się na PayPal wyskoczył mi komunikat

"We are currently performing regular maintenance of our security measures. Your account has been randomly selected for this maintenance, and you will now be taken through a series of identity verification pages.
Protecting the security of your PayPal account is our primary concern, and we apologize for any inconvenience this may cause."

W skrócie zostałem szczęśliwie wylosowany do weryfikacji konta przez dwa pytania bezpieczeństwa NA KTÓRYCH NIE ZNAM ODPOWIEDZI bo miałem to głęboko.. przy rejestracji. Co moge w takiej sytuacji zrobić?
Na koncie było sporo gotówki


RE: Paypal problem z weryfikacją - tremen - 23-10-2014 20:17

(23-10-2014 20:09)yoshimura napisał(a):  Logując się na PayPal wyskoczył mi komunikat

"We are currently performing regular maintenance of our security measures. Your account has been randomly selected for this maintenance, and you will now be taken through a series of identity verification pages.
Protecting the security of your PayPal account is our primary concern, and we apologize for any inconvenience this may cause."

W skrócie zostałem szczęśliwie wylosowany do weryfikacji konta przez dwa pytania bezpieczeństwa NA KTÓRYCH NIE ZNAM ODPOWIEDZI bo miałem to głęboko.. przy rejestracji. Co moge w takiej sytuacji zrobić?
Na koncie było sporo gotówki

kopiowane z innego forum odpowiedź
http://zarabiam.com/pirate.swf/paypal-problem-z-weryfikacj%C4%85-t6335/


RE: Paypal problem z weryfikacją - marcel_kk - 24-10-2014 09:19

(23-10-2014 20:17)tremen napisał(a):  
(23-10-2014 20:09)yoshimura napisał(a):  Logując się na PayPal wyskoczył mi komunikat

"We are currently performing regular maintenance of our security measures. Your account has been randomly selected for this maintenance, and you will now be taken through a series of identity verification pages.
Protecting the security of your PayPal account is our primary concern, and we apologize for any inconvenience this may cause."

W skrócie zostałem szczęśliwie wylosowany do weryfikacji konta przez dwa pytania bezpieczeństwa NA KTÓRYCH NIE ZNAM ODPOWIEDZI bo miałem to głęboko.. przy rejestracji. Co moge w takiej sytuacji zrobić?
Na koncie było sporo gotówki

kopiowane z innego forum odpowiedź
http://zarabiam.com/pirate.swf/paypal-problem-z-weryfikacj%C4%85-t6335/

@[tremen] coś ten link nie działa "404 Not Found"


RE: Paypal problem z weryfikacją - tremen - 24-10-2014 09:25

osoba wyżej bierze posty z innego forum i je wkleja nie wiem czemu to służy chciałem podać link do postu ale nie moge


RE: Paypal problem z weryfikacją - bkslechia - 24-10-2014 17:42

Zadzwoń do nich, zapewne będziesz musiał wysłać skan dowodu, żeby potwierdzić swoją osobę. Bank ma takie same dane osobowe, jak paypal?


Paypal problem z weryfikacją - Artinesse - 27-02-2018 16:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.