Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Grupy Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook Grupy Pomoc (/Temat-Facebook-Grupy-Pomoc-100136)



Facebook Grupy Pomoc - aero2 - 23-10-2014 14:47

Chciałbym się dowiedzieć ile max. dawać zaproszeń do grup z nowego konta facebook, aby nie została zablokowana możliwość pisania i dołączania do grup.

Jak anulować wysłane zaproszenia do grup?

Za każdą pomoc [Obrazek: thumbsup.gif]


RE: Facebook Grupy Pomoc - Szaman1644 - 23-10-2014 14:49

Najlepiej 10-15 grup na dzień. Wchodzisz na grupę i tam masz możliwość anulowania zaproszenia do danej grupy.


RE: Facebook Grupy Pomoc - aero2 - 23-10-2014 14:52

Jak dam po poście z linkiem shorte.st / adf.ly w każdej grupie na dzień to nie zablokują?

Bo mam tylko 2 startery i nie mogę szaleć, a chcę jakoś bezpiecznie na tym zarobić jak najdłużej.


RE: Facebook Grupy Pomoc - Kickster - 23-10-2014 16:54

najlepiej w ogole nie dodawaj sie recznie do grup tylko ogarnij kogos kto ma z 400 grup na koncie i niech Cie dopisze, albo zaplacisz za to albo jakas wymiana, jesli nie masz swojej "matki" (jakkolwiek by to zabrzmiało)

Najlepiej w ten sposób bo generalnie facebook jest strasznie wyczulony na nowe konta ktore dodają się do grup, jak doda Cie ktoś lub Ty sam swoim głównym kontem to facebook dopiero po jakims czasie sie zorientuje ze jestes w duzej ilosci grup. No i wtedy mozesz ze 100 na raz a nie po 10 na dzien.


RE: Facebook Grupy Pomoc - aero2 - 23-10-2014 18:18

Daje link shorte.st i adf.ly w grupach, ale po minucie jest on zablokowany.

Zna ktoś jakiś skracacz linków, których facebook nie blokuje całkowicie?