Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy internet na karte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Darmowy internet na karte (/Temat-Darmowy-internet-na-karte-100115)

Strony: 1 2 3


Darmowy internet na karte - K.O.M.B.E.K - 22-10-2014 21:55

Więc:
http://www.aero2.pl/Bezplatny-Internet/Zamow-karte/Jak-uzyskac-karte

Tam jest wszystko opisane,nie będę przepisywać.
w skrócie:
Jest to karta więc internet mozna mieć praktycznie w każdym miejscu na ziemi gdzie dochodzi zasięg,płaci się jednorazowo:
20 zł za kartę, 7 zł za przesyłkę,chyba jest możliwość odbioru własnego no to wtedy tylko 20 zł Big Grin

Polecam i pozdrawiam KOMBEK


RE: Darmowy internet na karte - kankosek - 22-10-2014 22:53

Stare.. no, ale może niektórym się przyda. Big Grin Mam aero2 od marca tego roku i odkąd wprowadzili captcha to jest masakra.. Ponadto często go muli. Wolę już wydać te parę złotych na internet miesięcznie i mieć normalną prędkość.. Tongue


RE: Darmowy internet na karte - K.O.M.B.E.K - 23-10-2014 06:23

no rozumiem ale jak ktośjest np studentem to ma neta za darmo na zajęciach Tongue

ale jest tez tam opcja dla niewidomych czy jakoś tak i wtedy nie masz captcha Tongue


RE: Darmowy internet na karte - kankosek - 23-10-2014 12:17

(23-10-2014 06:23)K.O.M.B.E.K napisał(a):  ale jest tez tam opcja dla niewidomych czy jakoś tak i wtedy nie masz captcha Tongue

To teraz mam udawać ślepego? pokerface


RE: Darmowy internet na karte - rafalwoz11 - 23-10-2014 12:49

Ogólnie to jakieś 3 miesiące temu karta aero2 na allegro chodziła za 100zł ponad.. także dobry interes Big Grin


RE: Darmowy internet na karte - aero2 - 23-10-2014 13:45

Kiedyś to chodziło jak złoto, teraz bym nie polecał tego internetu, bo to jest męka a nie internet.


RE: Darmowy internet na karte - kankosek - 23-10-2014 18:25

(23-10-2014 12:49)rafalwoz11 napisał(a):  Ogólnie to jakieś 3 miesiące temu karta aero2 na allegro chodziła za 100zł ponad.. także dobry interes Big Grin

To by trzeba zamawiać na jakieś fake dane.. Mieć jakieś fałszywe dowody osobiste -,- Wyobraź sobie, że ktoś z karty tej co Ty zamówiłeś na siebie daje informacje jakiejś instytucji, że jest bomba Jerk


RE: Darmowy internet na karte - essi - 23-10-2014 18:59

Nie opłaca się, NIE POLECAM!

Korzystałem z aero swego czasu, to zjadłem obiad, wyprowadziłem psa i jeszcze się strona nie wczytała Lol


RE: Darmowy internet na karte - damianus627 - 23-10-2014 19:22

W telefonie jak wyłączysz obrazki strona powinna się szybko wyczytać.


RE: Darmowy internet na karte - CoinBitZ - 24-10-2014 10:47

Co wy gadacie Big Grin Ja od dawna uzywam aero2 na kompie Big Grin Nawet w gry moba da się pograć z latency nie przekraczającym 150 Big Grin