Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CMP stawka 5zł za 1 tys. wyświetleń strony. Go2Hell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CMP stawka 5zł za 1 tys. wyświetleń strony. Go2Hell (/Temat-CMP-stawka-5zl-za-1-tys-wyswietlen-strony-Go2Hell-100103)



CMP stawka 5zł za 1 tys. wyświetleń strony. Go2Hell - Angelo_1988 - 22-10-2014 19:44

[Obrazek: 20141022201801uid1.png]

Uwaga! szukam ludzi do go2hell partners!. Osoby które zarejestruje się z mojego polecenia dostaną 5 zł stawki za 1 tysiąc wyświetleń strony go2hell.pl.

CPM - Go2Hell Płacimy za wyświetlenia strony! Stawka na dziś 2.50 zł za 1 tys wyświetleń strony!

- Oferta jest skierowana głównie do osób które mają duże zaplecze w serwisie facebook (grupy, fanpage, znajomi). Czym większy ruch zgromadzisz tym więcej zarobisz!

Zaznaczam że 35 gr od każdej głowy idzie dla mnie, reszta należy do Was.

Co należy zrobić?

- Zarejestruj się na http://go2hell.pl/register
- Wyślij maila ze swoim zgłoszeniem na [email protected]
podając swój login oraz mail użyty podczas rejestracji. Dodatkowo najważniejsze, piszcie że jesteście z polecenia Angelo_1988.

Jak na tym zarabiać?
Dodajesz swoje obrazki na tą stronę i potem je promujesz na swoich fanpagach. Co lepsze możesz je skracać np. shortem wtedy dodatkowo będziesz zarabiał. Na shorcie i na go2hell. Wystarczy zamieszczać tam ciekawe obrazki które będą cieszyły się zainteresowaniem. Skąd brać obrazki ? to bardzo proste kwejk,demotywatory itp. patrz co ma najwięcej polubień i takie właśnie dodawaj na go2hell także pod skróconym linkiem może być link do mema Smile

Po więcej info odsyłam do PW


RE: CMP stawka 5zł za 1 tys. wyświetleń strony. Go2Hell - Shadow271 - 16-12-2014 22:07

A mi wiszą nagrodę za konkurs


CMP stawka 5zł za 1 tys. wyświetleń strony. Go2Hell - Hybrid1990 - 04-05-2019 15:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.