Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do przełumaczenie Please - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Do przełumaczenie Please (/Temat-Do-przelumaczenie-Please-1001)



Do przełumaczenie Please - Sweete - 19-01-2010 16:16

We know that you are very excited about the January restock -- and we are too. Our members have given us great suggestions for some very cool new innovations that we will be testing in the upcoming redemption. We will be announcing them in the next few days. Here's what we can tell you right now:

1) It WILL happen in January.

2) It will be a general redemption for everyone, but there will be new ways to get extra special January redemption privileges.

3) We will NOT raise prices.

4) We have NOT yet released the rules.

5) It WILL be a surprise date and time.

6) All the newest details will appear in the hallway as we release them -- stay tuned!


RE: Do przełumaczenie Please - Ralphenko - 19-01-2010 17:08

Wiemy że jesteś podekscytowany/a styczniowym restockiem --my także. Nasi użytkownicy dali nam wspaniałe sugestie dot. innowacji na naszej stronie. Takowe będziemy testować przy najbliższym restocku. Będziemy je ogłaszać w ciągu najbliższych kilku dni. A oto co możemy wyjawić na tę chwilę.

1) To zdarzy się w styczniu.

2) Będzie to restock dla wszystkich, ale będą nowe drogi by zdobyć dodatkowe przywileje w styczniowym restocku.

3) Nie podwyższymy cen.

4) Nie ustaliliśmy jeszcze reguł.

5) Czas i data będzie niespodzianką.

6) Wszystkie nowe informacje będą pojawiać się na Hallway'u , bądź czujny.

Coś w ten deseń..:>


RE: Do przełumaczenie Please - Sweete - 19-01-2010 17:49

THX
Zobaczyłem ten text na strone My Lockerz to wrzuciłem do przetłumaczenia, nie wiem czemu teraz juz go nie widac .
THX