Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? (/Temat-Pierwsza-Strona-WWW-jak-zarabiac-100090)

Strony: 1 2


Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - ZabaGamer - 22-10-2014 16:26

Witam, w ostatnim czasie coraz bardziej zaczynam się wgłębiać w zarabianie na komputerze . Mam już swojego małego FP , fake konto a także korzystam z subskrybcji sms. Jednak postanowiłem , że spróbuję swoich sił zakładając własną stronę internetową . Grałem i nadal gram w dużo różnych gier, tak więc tematyką mojej strony będą na pewno gry . I teraz co mogę zrobić , aby na takiej stronie zarabiać, co będzie najbardziej opłacalne ? Myślałem , nad jakąś siecią afilacyjną typu PORT MMO alb LTG, ale tutaj już wam zostawiam odpowiedzi na ten temat. Od czego byście mi polecili zaczynać ? Za stronę zabieram się od weekendu.


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - OctoBerro - 22-10-2014 17:07

Aby na tej stronie zacząć zarabiać to najpierw musisz zadbać o bardzo dobre, ciekawe, a przede wszystkim unikalne treści, aby google wysoko oceniało Twoją witrynę.

Musisz stronę odpowiednio wypromować, zadbać o pozycjonowanie.
Strona musi mieć swoją wartość, aby potencjalni reklamodawcy widzieli sens w umieszczaniu reklam.

Polecam więc najpierw przygotować stronę, dopracować pod każdym względem, zdobyć wartościowe backlinki, ruch na stronie, a dopiero potem zamieszczać na stronie reklamy.


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - AntonioFresco - 23-10-2014 23:02

Zgadza się, najpierw niech strona zyska jakąś wartość. Dopiero potem można zabierać się za zarabianie.


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - akaaka - 04-11-2014 16:01

A ja mam propozycję co do zawartości strony Smile

Firma w której pracuje weszła we współprację z World of Tanks i specjalnie dla grających przygotowala s stronę, dzięki której czołgiści mogą zyskać dodatkowe korzyści w grze przy zakładaniu konta poprzez naszego landing page'a. Dodatkowo gracze mogą otrzymać od nas specjalną kartę z wybranym wizerunkiem czołgu, która umożliwia robienie zakupów u naszych partnerów i odbieranie za wszystkie te zakupy do 10% wydanej sumy oraz punktów, które mogą wymienić na nagrody.

Wśród nagród są doładowania do PS + , punkty do Xbox Live, karty do opłacania abonamentu za gry online, konsole, gry na Xboxa, PS3, PC itd.

Dodatkowo udało się nam ostanio zorganizować turniej dla Czołgistów w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym W Gdyni na którym zjawiło się 38 osób na 40 miejsc.
Info o tym wydarzeniu znajdziesz tutaj : https://www.facebook.com/events/510359412434562/

Mamy w planie robić takie eventy cyklicznie z różnymi grami. Wstępnie chcielibyśmy zrobić także około 6 - 7 takich akcji dla różnych gier online i prawdopodobnie również będzie się to wiązało z takimi nockami jak dla WOT czy np. różnego rodzaju turniejami.

Może byłby to temat, który by Cię zainteresował - zawsze mógłbyś wyciągnąć z tego coś, co było by świeże jeśli chodzi o eventy dla graczy w Polsce.

Mamy też program partnerski, więc jeśli miałbyś ochotę, to mógłbyś się przyłączyć.

Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało Smile


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - alek86 - 16-11-2014 16:25

najważniejsze to zadbać dobrej jakości content, dzięki któremu łatwo zyskasz odpowiednie pozycje w google


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - master4 - 16-11-2014 19:24

Możesz zrobić opisy gier i połączyć z Port MMO


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - ZabaGamer - 16-11-2014 23:30

Akaaka bardzo ciekawa propozycja jutro się odezwę. Opis każdej gry będę pisał sam na podstawie własnych doświadczeń tak więc jakość powinna być w miarę wysoka i przede wszystkim unikalna. Jak na razie chce zrobić darmowa testowa stronkę w wordpressie aby zobaczyć jak będzie to wyglądało . I teraz kilka pytań:
1. Obecnie mam stronę na domenie cba.pl . Czy będę mógł ja przenieść w przyszłości na jakąś płatna domenę bez zmiany treści strony ?
2. W jaki sposób wstawić licznik odwiedzin na stronie w WordPresie ? Mam ta wersje na przeglądarce.
3. Znacie jakiś dobry szablon pod taką stronę ?
Jest ktoś kto mógłby pomóc mi chodź trochę w rozpoczęciu takiej strony ? Służę pomocą w postaci zrobienia reflinka. Z góry dzięki za odpowiedzi Smile


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - czarnykarol - 20-11-2014 20:58

podejrzewam,ze jest jakas wtyczka pokazujaca licznik odwiedzin.


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - MonaKeR - 20-01-2015 20:50

miałem zakładać podobny temat, ale już moje wątpliwości się rozwiały, skorzystam z waszych porad Tongue


RE: Pierwsza Strona WWW - jak zarabiać ? - dorabiajonline - 23-01-2015 20:09

WP-PostViews