Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPal - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPal - pytanie (/Temat-Rozwiazane-PayPal-pytanie-10009)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]PayPal - pytanie - Friktus - 09-07-2010 10:52

1. Czy jak będę zamieniał kasę z dolarów na polskie złotówki to zamieni się to zgodnie z walutami co są np. na Onet.pl ?

2. Czy jak przeleje pieniążki to od razu przyjdą na moje konto bankowe ?

3. PayPal pobiera jakieś opłaty za przelanie pieniędzy ? Zamierzam mniej niż 500 zł przelać.

4. Kiedy przyjdą moje pieniądze z wygranego restocku wczorajszego ?

Z góry dzienki za odp. + polęcą każdemu


RE: PayPal - pytanie - Crasher - 09-07-2010 11:01

1. Paypal ma swój przelicznik
2. Nie od razu czekasz do 21 dni roboczych, tak w regulaminie jest mogą od razu a mogą za 2 tyg.
3. Tak pobierane są opłaty, jak ja wypłacałem 250 zł to dostałem tylko 217 nie wiem jak to naliczane.
4. Nie wiem Smile
5. Lepiej żeby e-mail z lockerz i z paypal się pokrywały, bo do przelewu paypal niezbędny jest e-mail Smile

Smile


RE: PayPal - pytanie - Friktus - 09-07-2010 11:17

Gdzie sprawdzić waluty zgodne z paypal ?

Muszę poddać się weryfikacji konta bankowego z paypal ?


RE: PayPal - pytanie - Sergio - 09-07-2010 11:40

- do usunięcia
sory


RE: PayPal - pytanie - Friktus - 09-07-2010 12:11

Ile muszę jeszcze czekać na odpowiedź ?


RE: PayPal - pytanie - pawel200388 - 09-07-2010 12:15

Jesteś zarejestrowany? W takim razie zgodziłeś się i przeczytałeś regulamin Smile Sam miałem pytania, ale nie mając jeszcze konta Smile Przelicznik paypala jest na ich stronie, poszukaj, weryfikacja nie jest obowiązkowa, chyba, że chcesz znieść limity Smile


RE: PayPal - pytanie - Friktus - 09-07-2010 13:01

Jakie to są limity ?


RE: PayPal - pytanie - pawel200388 - 09-07-2010 13:25

Akceptowałeś umowę, podpisałeś ją, POWINIENEŚ wiedzieć. Nie czytaj dalej regulaminów serwisów to się wpakujesz w kłopoty (słynna sprawa pobieraczka).

Mimo wszystko odp. na Twoje pytanie:
"3.2 Limity wysyłania. Limit wysyłania płatności dla konta Użytkownika wynosi 2500 euro (lub równow..............

3.3 Zniesienie limitu wysyłania. Aby znieść limit wysyłania, należy wykonać następujące czynności: dodać kartę kredytową i przeprowadzić procedurę powiązywania karty z kontem PayPal i potwierdzania jej. Firma PayPal może od czasu do czasu przedstawić Użytkownikowi wymaganie lub możliwość skorzystania z innych metod lub procedur zniesienia limitu wysyłania."

i

"4.1 Zniesienie limitu otrzymywania płatności. Limit odbioru płatności dla konta Użytkownika w.............."

i

"6.2 Limity wypłat/realizacji. Obowiązuje limit minimalnej kwoty wypłaty pieniądza elektronicznego, który wynosi 30 PLN, o ile Użytkownik nie odstąpi od niniejszej Umowy lub nie zamknie konta w ciągu 14 dni od zarejestrowania (w takim przypadku nie obowiązuje minimalna kwota wypłaty). U................"

Ściągnij sobie ten plik i odnajdź te punkty, zapoznaj się Smile
https://cms.paypal.com/cms_content/PL/pl_PL/files/ua/ua.pdf


RE: PayPal - pytanie - Friktus - 09-07-2010 13:36

Przeczytełem regulamin ale słabo rozumiem i dlatego chcę wam zadać ostatnie pytanie: Czyli jeśli konto mam dłużej niż 14 dni to mogę sobie wypłacić na raz 400 zł ? Nie ma limitu na 30 zł itd. ?


RE: PayPal - pytanie - pawel200388 - 09-07-2010 14:44

....6.2 Limity wypłat/realizacji. Obowiązuje limit minimalnej kwoty wypłaty pieniądza elektronicznego, który wynosi 30 PLN, o ile Uży.........

Przeczytaj jeszcze raz Smile 30zł to zdaje się minimalna kwota jaką możesz wypłacić. Więc ten punkt regulaminu w żaden sposób nie ma wpływu na Twoje 400zł.