Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
porządek na forum musi być :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: porządek na forum musi być :D (/Temat-porzadek-na-forum-musi-byc-D-100088)

Strony: 1 2 3 4


RE: porządek na forum musi być :D - MaLiN - 05-11-2014 00:24

W sumie w każdym prawie dziale coś takiego jak prefix z poradnikiem mogłoby się przydać. Jest sporo tematów, które tak właściwie są poradnikami.


RE: porządek na forum musi być :D - mlynarczyk - 05-11-2014 02:33

ja bym również bardziej zwracał uwagę na trzymanie się tematów, a nie na dyskusje poboczne, które sprawiają że temat ma np. 250 stron, z czego połowa do pierdoły i pogaduszki bardziej na czata czy shoutbox niż do ogólnego tematu


RE: porządek na forum musi być :D - Admin - 05-11-2014 07:09

(05-11-2014 00:24)MLN napisał(a):  W sumie w każdym prawie dziale coś takiego jak prefix z poradnikiem mogłoby się przydać. Jest sporo tematów, które tak właściwie są poradnikami.

Celowo prefixy z poradnikami są wprowadzone tylko w niektórych działąch by w działąch niepowiązanych ktoś takich prefixów nie używał, dla strickte poradników jest osobny dział i to właśnie w nim powinny znajdować się poradniki. Dyskusja o zarabianiu czy offtop to nie miejsce na tego rodzaju wątki.

(04-11-2014 12:33)MLN napisał(a):  Takiego właśnie nie dostałem, ale już to zgłosiłem w problemach.

Sprawdziłem, śmiga jak należy.


To samo zgłoszenie było tutaj http://zarabiam.com/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682?page=4
więc aby nie dublować wątku zamykam.


porządek na forum musi być :D - Admin - 05-11-2014 07:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.