Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
porządek na forum musi być :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: porządek na forum musi być :D (/Temat-porzadek-na-forum-musi-byc-D-100088)

Strony: 1 2 3 4


RE: porządek na forum musi być :D - Maersk - 31-10-2014 07:39

(31-10-2014 07:35)Admin napisał(a):  
(31-10-2014 01:42)MLN napisał(a):  Jednak nadal mi te forum sportowe nie działa Tongue

mi cały czas działa, tobie cały czas nie działa Tongue niech sprawdzi ktoś inny Smile

http://megaliga.pl/

Mi strona nie chce się załadować


RE: porządek na forum musi być :D - Admin - 31-10-2014 08:27

Ok faktycznie na operze mi działa, a na chromie już nie. Wkrótce poprawię od dziś i tak mam w planach oczyszczenie dedyka zc z wielu niepotrzebnych domen. Parę dni na pełną migrację zejdzie.


RE: porządek na forum musi być :D - gruczar - 31-10-2014 09:00

Mógłbyś też przenieść dedyka na ovh/dedibox, bo zc trochę wolno się ładuje.


RE: porządek na forum musi być :D - KerPwn - 31-10-2014 09:01

(31-10-2014 05:04)marcel_kk napisał(a):  Pod loginem osób zbanowanych powinna być krótka informacja za co
użytkownik został wyrzucony: np. multikonta, oszustwa itp
Super pomysł, tego mi bardzo brakuje. Dodatkowo czas bana. Jeśli byłby to oszust to można by zrobić jak na pewnym forum ... podawać jego IP, email.


RE: porządek na forum musi być :D - Admin - 31-10-2014 09:43

(31-10-2014 09:00)gruczar napisał(a):  Mógłbyś też przenieść dedyka na ovh/dedibox, bo zc trochę wolno się ładuje.

Zarabiam.com od zawsze jest na dedykach ovh. W ciągu dnia chodzi dobrze jak zawsze, wieczorami zauważyłem małe problemy, po to migrację robię aby wyczyścić i zabezpieczyć samą maszynę.

(31-10-2014 05:04)marcel_kk napisał(a):  Pod loginem osób zbanowanych powinna być krótka informacja za co
użytkownik został wyrzucony: np. multikonta, oszustwa itp
Pomysł całkiem spoko, w sumie są nawet gotowe wtyczki które to umożliwiają, jednak obecnie technicznie nie do zrobienia (na upartego dałoby się napisać plugin, ale nie będziemy zlecać modyfikacji, które przy najbliższej aktualizacji do której się przymierzam i tak przestaną działać), gdyż korzystamy z innej wtyczki która ułatwia pracę moderacji (ułatwia nam to znajdywanie multikont), pewnie po przejściu na wersje 1.8 coś takiego się pojawi, ale do tego jeszcze trochę czasu.


RE: porządek na forum musi być :D - MaLiN - 31-10-2014 13:55

Widzę, że admin w końcu wziął się do roboty na forum Huh


RE: porządek na forum musi być :D - gruczar - 31-10-2014 19:03

Skoro dedyk nie stanowi problemu to może jest jakiś konflikt między serwerami utrzymującymi domenę .com a lokalizacją dedyka? Bo ja jednak w ciągu całego dnia mam po wpisaniu zarabiam.com i zatwierdzeniu Enterem przestój z białym ekranem i po pewnym czasie dopiero forum zaczyna się ładować (inne strony natychmiast po Enterze się zaczynają wczytywać).


RE: porządek na forum musi być :D - linoskoczek - 31-10-2014 22:26

Tak przy okazji, może jakaś zmiana motywu? Na coś nowoczesnego Smile


RE: porządek na forum musi być :D - MaLiN - 01-11-2014 01:15

Według mnie motyw jest akurat w sam raz, ale można by było zmienić rozmieszczenie kilku rzeczy.


RE: porządek na forum musi być :D - daniel42na - 01-11-2014 01:32

(31-10-2014 09:01)KerPwn napisał(a):  Super pomysł, tego mi bardzo brakuje. Dodatkowo czas bana. Jeśli byłby to oszust to można by zrobić jak na pewnym forum ... podawać jego IP, email.
Nie możemy podawać rzeczy których user sam nie podaje, bo to po prostu nielegalne.
Zresztą... oszuści często korzystają z tych samych maili, gg, podająć je w swoich tematach i postach a i tak większość osób nie sprawdza w google, przed wymianą gotówki lub zakupem czegoś, czy osoba o mailu "[email protected]" nie jest przypadkiem gdzieś zaindeksowana jako oszust. Więc użyteczność czegoś takiego jest znikoma.

Co do wpisywnania powodów bana to w sumie możemy to robić ręcznie, kwestia 3-4 kliknięć. Widoczne może to być w miejscu gdzie normalnie znajduje się tytul użytkownika - pod avatarem.
Oczywiście powód taki byłby skrócony do 2/3 wyrazów, bo limit znaków nie pozwala na wiele.