Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Pomysł (/Temat-Pomysl-10008)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pomysł - ketrab - 09-07-2010 16:06

Cześć Lockerz,

Jako jedna z największych grup Lockerz w Polsce, chcielibyśmy zaprezentować Wam pewien pomysł, na który wspólnymi siłami wpadliśmy.
Mianowicie chodzi o to, że jako państwo z największą aktywnością w Europie, chcielibyśmy prosić o dodatkowy restock, w którym udział wzięłyby najbardziej udzielające się kraje w świecie Lockerz. Konkurs na ów rozdanie mógłby odbyć się na podobnych zasadach, aniżeli 'Spring Fling'.

Swoją prośbę motywujemy tym, że jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych państw na waszej stronie, a z racji, iż chwilowo nie mamy dostępu do shopu, bardzo serdecznie prosimy o dodatkowe rozdanie, w którym moglibyśmy wziąć udział.

Tak więc jako najliczniejsza grupa fanów Lockerz w Polsce prosimy: dajcie nam dodatkowy restock !
My zaś obiecujemy czystą, uczciwą grę, a w zamian oczekujemy bonusowego rozdania, dla krajów najaktywniejszych. Swoją drogą, z pewnością zwiększy to rywalizację oraz popularność Lockerz.

Bardzo serdecznie pozdrawiamy z ciepłej Polski i liczymy na pozytywny rozpatrzenie naszej prośby !

[i tutaj by były podpisy. najlepiej skopiować wszystkich użytkowników z forum, a później dopisać jakieś pierdoły, żeby było więcej ludzi. co najmniej trzy tysiące, bo to już porządna liczba]


RE: Pomysł - michel000 - 09-07-2010 16:11

Wysyłajcie do lockerz to,co przedmówca napisał,i dopiszcie coś,lub nie,żeby sie udało..

Na końcu może każdy napisze : Pozdrawiam i swoje imię Wink


RE: Pomysł - blackjoe - 09-07-2010 16:14

Jeśli nie spróbujemy to się nie przekonamy. Jestem ZA Tongue


RE: Pomysł - Vesperus - 09-07-2010 16:38

Jestem za lecz kilka uwag.

1. Trzeba zrobić jakieś duże info np. pasek z informacją przenoszący do wątku (pkt2)
(chodzi mi o to co jest na stronie głównej - "Już po restocku !!!Wiele osób z Naszego Foru....")

2.Wątek z treścią po angielsku wraz z adresem e-mail na którym mamy wszyscy wysłać wiadomość wtedy będzie więcej tych wiadomości dla Lockerz


RE: Pomysł - Hbk - 09-07-2010 16:50

Dobry mail, można spróbować. Na końcu można też jakiegoś screenshota dać gdzie wszyscy proszą o tego restocka, hehe. Ja jestem pewny, że nic to nie da no, ale cóż. Musimy być pozytywnej myśli, bo dla tak licznej grupy Lockerz należy nam się cos.


RE: Pomysł - ThePixel166 - 09-07-2010 16:58

Jestem za i VESPERUS dobrze gada ;P


RE: Pomysł - Mateusz005 - 09-07-2010 17:10

Dobre Smile


RE: Pomysł - Hbk - 09-07-2010 17:45

Proszę, mogą być jakieś błędy. Ketrab ciągle powtarzał, że Polska jest najaktywniejszym krajem Lockerz i to źle troche wyglądało, więc troche zostało zmienione. Przetłumaczone przez mojego kumpla, ale nie wie czy wszystko będzie dobrze. Jeżeli coś chcecie dodać jeszcze to proszę, bo można jeszcze coś dołożyć. Można zrobić temat po angielsku z tym własnie i zrobić odsyłacz i podpisy wszystkich, albo napisze 1-2 zdania, że prosimy o restock bla bla bla. Nic to pewnie nie da, ale spróbujmy. Najlepiej jakby jakiś tłumacz czy ktoś odpowiedni dopisał coś jeszcze i wysłał, a potem w tym temacie wklejił.

Kod:
Hi lockerz,
    As one of the biggest lockerzs groups in Poland we would like to introduce You an idea,
which we invented.
As a country with the highest activity in Europe we would like to request You of an extra
restock for the most contagious countries in the world of lockerz. Contest for this
distribution could take place on similar rules as "Spring FLing".
    To justify our petition we would like to say that we are one of the most active
countries in Your website, but unfortunately we do not have access to shop. So we warmly
ask for an extra distribution where we could take part.
    We promise straight, fair play and in return we expect bonus distribution for the
most active countries. By the way, it will undoubtedly increase competition and popularity of lockerz.
    We would appreciate being given the opportunity to consider our application. Hearly
greetings from hot Poland!
Jakby co to poprawiać.



RE: Pomysł - Burned - 09-07-2010 18:19

Dobry pomysł, może to wypalic a dodatkowy restock to dodatkowa szansaBig Grin


RE: Pomysł - michal2612 - 09-07-2010 18:29

Jestem za.Chociaż żeby nam sam PayPal dali Hamburgery.Chociaż lepszy był by dostęp do SHOPA albo zwolnienie z opłat celnych