Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Pomysł (/Temat-Pomysl-10008)

Strony: 1 2 3 4 5


Pomysł - Luq333 - 09-07-2010 10:29

W związku z tym że nasz kraj jest zawsze jakoś pomijany przez lockerz (chociażby świadczy o tym lista krajów które mają dostęp do sklepu) może byśmy napisali wszyscy do nich żeby np. dali nam osobny restock wiem że są małe szanse ale jesteśmy przecież drugim krajem pod względem ludności logującej się na lockerz.com.Może gdyby dużo osób napisało byśmy coś utargowali powiedzielibyśmy np. że przez tych #$%@# ruskich wszystko co najlepsze znika najszybciej.Co wy na to?Piszcie w komentach poniżej.


RE: Pomysł - Morfit - 09-07-2010 10:32

Luq, popieram Cię w 100, a nawet w 1000 procentach. Nie może tak być że nie mamy NICZEGO co mają hamburgery ( coraz bardziej ich nie lubię ). Jestem za !


RE: Pomysł - WojaS_PL - 09-07-2010 10:41

Pomysł może i ma jakiś sens, jednak nie wiem czy zgodziliby się na to ponieważ jest to serwis ogólnoświatowy a nie polsko-amerykańsko-ruski. Jednak jeśli by wypalił to już sobie wyobrażam newsa na hallwayu

Cytat:Rules for U.S vs. Poland Redemption

1. Only polish and U.S members have access to this Redemption
2. Autofills are allowed
itd.

Big Grin


RE: Pomysł - Nayare - 09-07-2010 10:59

Nie "Rules for U.S vs. Poland Redemption", tylko "Rules for U.S and Poland Redemption" ^^


RE: Pomysł - Athemis - 09-07-2010 11:04

Zapodajcie tekst po angielsku i możemy pisać wszyscy, ja jestem za!


RE: Pomysł - alien97 - 09-07-2010 11:10

Jeśli kazdy pominięty kraj mialby miec swoj osobny restock do lockerz dawno by upadło. Myśle ze jest to raczej nie mozliwe ale sprobowac zawsze warto zobaczymy co odpisza


RE: Pomysł - Yanke$ - 09-07-2010 11:13

Jestem pewien na 99 %, że restock dla samej Polski nie będzie, bo byłoby śmiesznie ^^ a poza tym nie fair w stosunku do innych krajów także odpadnie. Aczkolwiek, kiedyś pisałem do Lockerz w sprawie tego, że chciałbym restock dla naszej strefy czasowej, no i zrobili international, więc nic nie wiadomo...


RE: Pomysł - Sergio - 09-07-2010 11:39

(09-07-2010 10:29)Luq333 napisał(a):  W związku z tym że nasz kraj jest zawsze jakoś pomijany przez lockerz (chociażby świadczy o tym lista krajów które mają dostęp do sklepu) może byśmy napisali wszyscy do nich żeby np. dali nam osobny restock wiem że są małe szanse ale jesteśmy przecież drugim krajem pod względem ludności logującej się na lockerz.com.Może gdyby dużo osób napisało byśmy coś utargowali powiedzielibyśmy np. że przez tych #$%@# ruskich wszystko co najlepsze znika najszybciej.Co wy na to?Piszcie w komentach poniżej.

prędzej by uszło coś np tylko dla europy albo tylko dla tych bez dostępu do sklepu ;]


RE: Pomysł - Luq333 - 09-07-2010 11:42

To chociaż jak jest lista krajów według ludności to może zrobić tak :1 miejsce z ostatnim, drugie miejsce z przedostatnim itd.


RE: Pomysł - Sergio - 09-07-2010 11:44

(09-07-2010 11:42)Luq333 napisał(a):  To chociaż jak jest lista krajów według ludności to może zrobić tak :1 miejsce z ostatnim, drugie miejsce z przedostatnim itd.

można by napisać, że np. dla 3 najbardziej aktywnych państw (ale wtedy musimy mieć pewność, że jesteśmy na tym 2. miejscu xd) no a jako powód podać, że np. nie mamy dostępu do sklepu itp.