Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! (/Temat-Zainwestuj-z-Milionowy-m-Pewny-zysk-100072)

Strony: 1 2


Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Milionowy - 22-10-2014 11:19

Witajcie, chciałbym Wam troszkę pomóc(i sobie również)

Zarabiam na sub sms od daaaaawnaaa.Od kilku miesięcy zarabiam jednym sposobem któy sprawdza się wyśmienicie Smile
Niestety przychodzi taki czas gdy na FP robi się spam i ludzie z moich grup nie chętnie wchodzą w link.No ale internet jest duży Smile
Co oczekuję?Oczekuję współpracy właśnie z Tobą, jeśli masz duże zaplecze FP i chcesz zarobić bez wysiłku od 4-5 tys na miesiąc to dobrze trafiłeś Smile

Pewnie wielu z Was pomyśi "Ciekawe co za idi***a daje zarobić 4-5 tys na miecha nic nie robiąc" więc odpowiadam:
Ja mam pomysł na którym zarabiam duże sumy, Ty masz fanpage!Płacę Ci za udostępnianie "pomysłu na swoich stronach"

Wiem, ze mój staż na forum nie jest ciekawy ale Ty nic nie tracisz, nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy więc nic nie tracisz Smile

Dla zainteresowanych współpracą mogę podać prywatnego fejsa aby być "pod ręką"

Daje też screen z kilku ostatnich wypłat:


[Obrazek: 75706264146128886757.png]

Aktualnie do wypłaty w tym miesiącu jest jeszcze +15 tys.

Czekam na zainteresowanych, odpowiem na każde nurtujace Was pytanie Wink


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Kiljan - 22-10-2014 11:33

(22-10-2014 11:19)Milionowy napisał(a):  Wiem, ze mój staż na forum nie jest ciekawy ale Ty nic nie tracisz, nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy więc nic nie tracisz Smile

A czy to nie ty powinieneś najpierw zapłacić za to, że ktoś użyczy Ci FP? Tekst "nic nie musisz płacić" tutaj marketingowo nie wypadnie dobrze...
Bo co do wypłat to widzę, że pomysł już Ci się właśnie skończył i szukasz deski ratunkowej...


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Milionowy - 22-10-2014 11:44

(22-10-2014 11:33)Kiljan napisał(a):  
(22-10-2014 11:19)Milionowy napisał(a):  Wiem, ze mój staż na forum nie jest ciekawy ale Ty nic nie tracisz, nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy więc nic nie tracisz Smile

A czy to nie ty powinieneś najpierw zapłacić za to, że ktoś użyczy Ci FP? Tekst "nic nie musisz płacić" tutaj marketingowo nie wypadnie dobrze...
Bo co do wypłat to widzę, że pomysł już Ci się właśnie skończył i szukasz deski ratunkowej...

Dlaczego miałbym płacić komuś z góry nie wiedząc jak jego FP będą presperowały? Smile
"Deska ratunku"- nie do końca, chciałbym jak najdłużej zarabiać na subach więc chcę dac komuś szansę zarobku skoro nie mam już własnych FP ale z czasem kupię(nie interesują mnie jakieś gimbusiarskie po pare tys fanów bo na tym się njie zarobi kwot z ss)Kwoata z wypłaty +2k była wypłacona nie tak dawno ponieważ potrzebowałem pilnie gotówki, więc pomysły się nie skonczyły do aktualnie jest +15k

[Obrazek: 46826562576348367173.png]

Tutaj jeszcze ss z początku miesiąca, pierwsze 2-3 dni solidna praca a potem liczymy zysk Smile


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Szaman1644 - 22-10-2014 12:17

To może idź do sklepu, powiedz, że chcesz laptop, ale potem zapłacisz, bo nie wiesz jak on będzie chodził Jerk


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - MaLiN - 22-10-2014 16:36

(22-10-2014 11:19)Milionowy napisał(a):  Ja mam pomysł na którym zarabiam duże sumy, Ty masz fanpage!Płacę Ci za udostępnianie "pomysłu na swoich stronach"

Ktoś udostępni, a Ty nie zapłacisz za wykonaną usługę Lol


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Maersk - 22-10-2014 16:51

O ile się nie mylę to zawsze tak jest ze się najpierw płaci za jakiś Produkt, a dopiero potem można ewentualnie z niego zrezygnować jak nie spełnia Naszych wymagań


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - verona - 22-10-2014 17:20

(22-10-2014 16:51)Maersk napisał(a):  O ile się nie mylę to zawsze tak jest ze się najpierw płaci za jakiś Produkt, a dopiero potem można ewentualnie z niego zrezygnować jak nie spełnia Naszych wymagań

Nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale w moim kraju czyli w Polsce nie tak to wygląda.


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - K.O.M.B.E.K - 22-10-2014 17:24

To po prostu kup te fanpage......


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - yoshimura - 22-10-2014 18:16

nie złe pieniądze może też zacznę


RE: Zainwestuj z "Milionowy'm"Pewny zysk! - Milionowy - 22-10-2014 19:57

Już nieaktualne, znalazł się kolega :)Dostanie zaliczkę za "usługę" :)Temat można zamknąć Smile

(22-10-2014 16:51)Maersk napisał(a):  O ile się nie mylę to zawsze tak jest ze się najpierw płaci za jakiś Produkt, a dopiero potem można ewentualnie z niego zrezygnować jak nie spełnia Naszych wymagań

To nie chleb czy bułki chłopie..Jak przyjdą Ci budować dom to najpierw im zapłacisz?Czy będziesz czekał bo będziesz chciał zobaczyć jak robota zostanie wykonana?