Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! (/Temat-Sprzedam-Samsung-Galaxy-Note-4-NOWY-100056)

Strony: 1 2


RE: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - essi - 23-10-2014 15:56

Podejrzane, zresztą już ktoś kupił


RE: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - michaloo22 - 23-10-2014 16:58

temat do zamknięcia


RE: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - Scoobyx - 23-10-2014 17:04

Jeśli w Google wpiszecie "galaxy note 4 at&t box" waszym oczom ukaże się pomarańczowe pudełko, więc to raczej jakiś przekręt nie jest. Aczkolwiek zawieszone konto, to już może być coś podejrzanego.


RE: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - michaloo22 - 23-10-2014 17:48

Jeżeli chodzi o zablokowanie konta
To od allegro dostałem wiadomość zwrotną w której poprosili o zdjęcia wystawionych telefonów z moim dowodem tożsamości
tak więc mogę podejrzewać że allegro stwierdziło że wystawione telefony nie istnieją
ale z drugiej strony aukcje ciągle są aktywne
sam nie wiem co o tym myśleć

a tak z innej beczki
jest ktoś kto może mi powiedzieć ile czeka się mniej więcej na przelew z payu do banku ??
jest to bardzo pilne a allegro nie pomaga w przyśpieszeniu tej transakcji


RE: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - konrad123456789 - 23-10-2014 18:05

Różnie się czeka, ja czekałem ostatnio 7 dni roboczych, ale do 2 dni powinno być.


RE: [Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - michaloo22 - 23-10-2014 18:11

ciekawy jestem czy w związku z zablokowaniem konta dalej będę mógl to wypłacić czy allegro anuluje mi tą wypłatę (przelew zleciłem przed blokadą) Allegro oczywiście nie śpieszy się z odpowiedzią

Edit: jest git Smile allegro wysyła już pieniądze czyli stratny nie będę ;D
zapraszam http://allegro.pl/samsung-galaxy-s5-nowy-i4727608516.html


[Sprzedam] Samsung Galaxy Note 4 NOWY!!!!!!!! - surfer0700 - 07-12-2014 16:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.