Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Early Bird Redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Early Bird Redemption (/Temat-Rozwiazane-Early-Bird-Redemption-10004)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Early Bird Redemption - Morfit - 09-07-2010 07:21

Siemka. Ten restock niestety nie był dla mnie udany ( gdyż nabiłem 14k PTZ, a nie miałem do niego dostępu ), dlatego chcę dostać się na Early Bird Redemtion.
Tutaj jest napisane co trzeba zrobić :
SHOP — Early Bird Redemption — Gain access to a very select ultra exclusive redemption by making a purchase in SHOP and spending at least $1.79 (excluding shipping and taxes) between 12:00 PM EDT July 1st — July 11th @ 11:59 PM EDT. Check out the latest boutiques in SHOP.
Czy może mi ktoś wszystko po kolei wytłumaczyć ? Jeżeli chodzi o to że muszę WYDAĆ $1.79 to nie ma problemu.
Pozdrawiam FreeXu


RE: Early Bird Redemption - pitfromhell - 09-07-2010 07:41

To jest restock znowu dla państw mających dostęp do SHOPU, nawet jak coś zamówisz za te parę centów i dostaniesz się na restock, anulują Ci nagrodę


RE: Early Bird Redemption - Dominator - 09-07-2010 07:42

Heh, za 14000 PTZ to ty będziesz miał 1,500 $ na Lockerz więc wszystko pójdzie.


RE: Early Bird Redemption - Morfit - 09-07-2010 07:52

@Up : nie rozumiem Cie ...
@Top : mam zamiar wziąć PayPal'a :O


RE: Early Bird Redemption - czopfix - 09-07-2010 08:20

Jemu chodzi o to, że przy tak niskich cenach i wysokiej ilosci pkt jaka maja membersi to dzieje sie to co wczoraj bylo na restocku.


RE: Early Bird Redemption - MotorniczyTramwaju - 09-07-2010 08:56

No właśnie, czy na restocku dla SHOPowiczów gdy podam trochę fake adres to dostanę PP? Zamawialiście coś na takim restocku?


RE: Early Bird Redemption - Morfit - 09-07-2010 09:59

Tak dostaniesz.


RE: Early Bird Redemption - ThePixel166 - 09-07-2010 10:55

Ale jesteście pewni ze dostanie? Zamawiał już ktoś tak?


RE: Early Bird Redemption - czopfix - 09-07-2010 10:58

Do Polski nic nie dojdzie. Jedynie jesli w zamowieniu widoczne jest ze to konto z dostepem do sklepu to wtedy wysla PP. Tylko, że po IP można odczytać z jakiego kraju się ktoś loguje. Jedynie proxy. Jeśli masz znajomych w USA albo krajach z dostepem do SHOPU to powinni wysłać.


RE: Early Bird Redemption - ThePixel166 - 09-07-2010 11:01

Jeśli bym zamawiał na restocku dla shopowców PP to adres miałbym wpisać z Ameryki albo z tych krajów co mają dostęp do hopa i mi przyjdzie tak?
I chodzi mi tylko o PP nie o nagrody rzeczowe