Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich (/Temat-Sprzedam-dochodowy-landing-page-Nisza-dla-wszystkich-100036)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Weglowodan - 25-10-2014 16:52

Zakupiłem ten LP, nisza prosta większości znana, na pewno ma potencjał.
Przy dobrej i wszechstronne promocji można naprawdę nabić sporo leadów.
Dla osób, które zaczynają jest to chyba dobry wybór Smile
impreza


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - poczmail - 25-10-2014 17:31

Recenzja:

W skład sprzedawanego towaru wchodzi gotowy landing page oraz opis, jak odpowiednio skonfigurować wszystko od strony technicznej wraz z podstawowymi metodami promocji naszej strony. Sam pomysł jest jak najbardziej kreatywny i celując w odpowiednią grupę odbiorców, z pewnością przyniesie obiecujące zyski. Na temat etyki się nie wypowiadam, gdyż sama idea Sub SMS to dość śliski temat, natomiast co mogę z czystym sumieniem powiedzieć - wykorzystując landing page autora tematu i dołączając do tego swój wolny czas oraz zaangażowanie, zarobek jak najbardziej powinien być satysfakcjonujący. Metod promocji jest wiele, sprzedający przedstawia najbardziej popularne i ogólne sposoby zdobywania ruchu na stronę. Oczywiście im więcej odwiedzających, tym zyski powinny rosnąć. Od strony graficznej jest całkiem schludnie, estetycznie i dosyć przekonywująco, zatem realnie konwersji możemy spodziewać się takiej, jaka została przedstawiona na screenach w pierwszym poście wątku. Osobiście spotkałem się już w Internecie z tego typu stronami, natomiast pierwszy raz ze stricte takim wykorzystaniem, jakie zostało przedstawione w poradniku. Generalnie polecam, zdecydowanie lepsze to niż bezsensowny spam linkami na prawo i lewo w hurtowych ilościach fejsbukowych grup. W dodatku autor tematu zapewnia pomoc w instalacji i konfiguracji witryny - jedyne co pozostaje w kolumnie kosztów to oprócz poradnika hosting i własna domena, aczkolwiek to drugie także możemy otrzymać aktualnie za darmo. Ograniczenie sztukowe także na plus - zbyt szeroki dostęp do landing page'a mógłby spowodować przesyt rynku, a tak wszystko wygląda całkiem sympatycznie.



RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - PETERILLUSION - 25-10-2014 19:03

Biorę wpłacę w pon kasę.


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - yewryk - 26-10-2014 09:57

Zdecydowałem się Lol w poniedziałek robie z rańca przelew Smile


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - kamonoxd - 26-10-2014 10:21

Biorę. Proszę o numer konta na PW Smile


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Marcopl2 - 26-10-2014 18:06

Okej sprzedane Smile Zostały ostatnie 3 sztuki Smile!


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - fryzjer - 26-10-2014 22:26

rezerwuje.
Jutro wpłacę.


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - ujemnyd2 - 27-10-2014 09:26

Biorę, daj dane na pm


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Marcopl2 - 27-10-2014 13:47

Użytkowniku PETERILLUSION, wysłałeś mi przelew, jednak masz przepełnioną skrzynke PW i nie mogę wysłać Tobie produktu Smile.


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - PETERILLUSION - 27-10-2014 14:13

ok juz robie porzadek