Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich (/Temat-Sprzedam-dochodowy-landing-page-Nisza-dla-wszystkich-100036)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Marcopl2 - 21-10-2014 15:54

1. Sprzedam mocny dochodowy gotowy landing page pod wiele programów

2.Opis przedmiotu: Sprzedam gotową niszę z landing page, tylko i wyłącznie dla użytkowników zarabiam.com Smile. Przed sprzedażą niszę testowałem ok. miesiąc czasu i przyznaję że sprawdza się znakomicie Odsprzedaje w sumie tylko swój czas za pomysł i realizacje. Do niszy podrzucam FAQ i mini poradnik gdzie najlepiej promować, aby efekty były zadowalające. Na stronie najlepiej sprawdza się program download i pusta oferta, a do rozpoczęcia przygody z zarabianiem wystarczy dodać w linku swój ref i rozpocząć promocje. W cenie oferuje darmową pomoc przy instalacji strony. Dla ciekawskich to na dzień dzisiejszy z landing page wyciągam do 120 zl~~ - statystyki wciąż rosną. Korzystam także z płatnych reklam, na temat których informacje umieszczam w poradniku. Długo się zastanawiałem zanim w ogóle ją komuś odsprzedam, jednak konkurencji się nie obawiam, gdyż nie widziałem dotychczas, aby ktoś promował podobną stronę wykorzystując subskrypcje sms. Zależy mi, aby utrzymywać stały kontakt z użytkownikami, którzy zakupią ode mnie landing page, być może razem wpadniemy na jeszcze lepsze rozwiązania i pomysły, żeby zwiększać konwersje. Zachęcam wszystkich do kupna Smile

3.Zdjęcia : Statystyki z programu download Freebiz:
[Obrazek: ZMtemZ5.jpg?1]

4.Kontakt : PW, lub tutaj w temacie

5.Cena : zostało 1 sztuk po 115 zł

6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew bankowy - bluecash


Pozostało sztuk 1/10

@edit: Recenzja już jest


RE: [Dochodowy landing page] - Nisza dla wszystkich - patryk0407 - 21-10-2014 16:00

Ile czasu trzeba na promocję? Smile


RE: [Dochodowy landing page] - Nisza dla wszystkich - Marcopl2 - 21-10-2014 16:03

Wykorzystując metody opisane w poradniku, efekty będą widoczne już pierwszego dnia :-), a jeśli ktoś ma jakieś swoje metody czy źródło ruchu to jeszcze lepiej Smile.


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Por2010 - 22-10-2014 00:43

to czekamy na recenzje Smile


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Nescafe - 22-10-2014 01:35

Jeśli będzie recenzja i mi się spodoba to raczej kupuję.


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Lavilare - 22-10-2014 11:17

Jestem zainteresowany, ale poczekam na recenzję Smile


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - DJVahn - 22-10-2014 12:01

Dla totalnego laika też nisza się przyda?
Trzeba do niej coś posiadać?


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Marcopl2 - 22-10-2014 12:30

Nisza jest dla wszystkich, dla laika jak najbardziej też polecam, jak wspominałem pomagam przy konfiguracji i instalacji skryptu.
Do strony trzeba posiadać hosting ( 20 zł / kwartal ) oraz domene. Opisałem w poradniku gdzie wybrać hosting i jak założyć domenę za darmo Smile.


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Por2010 - 22-10-2014 13:06

ile dziennie godzin poświęcaleś zeby miec takie dniówki ? i potrzeba do tego fp czy cos ?


RE: Sprzedam dochodowy landing page - Nisza dla wszystkich - Marcopl2 - 22-10-2014 13:12

Osobiście poświęcam teraz do 1 h, jestem leniwy i inwestuje w reklamę ok 50 zł , a później wpada z automatu przez ok 3 dni. Posiadam też inne projekty na których skupiam główną uwagę, między innymi dlatego odsprzedaje ten pomysł. Nie chce nikomu wciskać kitu, tak na prawdę zależy to od indywidualnego podejścia, moim zdaniem jest to bardzo dobry sposób, dużo bardziej wartościowy niż te wszystkie poradniki które tutaj nabyłem Smile. Fan Page zawsze może się przydać, to przecież źródło ruchu a. Jednak inwestując 3 godziny właściwie pracując nad promocją strony mogę Ci wręcz zagwarantować że trochę leadów na pewno wpadnie Smile.