Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Xzibin - 04-01-2015 18:32

Dziękuję za info Smile


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 08-01-2015 18:15

Wygład miast:
I.
[Obrazek: aaapng_wrenshp.png]

II.
[Obrazek: bbbpng_wrenshq.png]

91/649 CzP do 1 lutego


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 14-01-2015 00:43

Uwaga konkurs!
Polecony, który do 1 marca wpłaci/wypłaci najwięcej czarnych pereł otrzyma ode mnie bonus w wysokości 100 CzP!


Aktualnie ulepszyłem na maksa (bez wydawania CzP i kryształów) budynki surowców w głównym mieście. Teraz robię sobie z drugiego farmę złota. Stawiam tam sklepy i budynki obronne. Regularnie badam terytoria szukając wokół siebie ruin, tak aby nie tracić dużej ilości złota na długie wyprawy.

312/649 CzP do 1 lutego


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Ebisu - 14-01-2015 13:37

Powodzenia! Cool


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 15-01-2015 03:10

Dzięki. Praca idzie pełną parą. Opłacało się inwestować, mimo że wiele razy miałem wątpliwości. Jest to dobry przykład dochodu pasywnego, lecz pewnego (nie jak piramidy itp), więc wiadomo że nie może być zbyt łatwo.

AKTUALNY RANKING KONKURSOWY (TOP 3):
1. thab...
2. Veng..
3. Xzib......

326/649 Czp do 1 lutego

PS. Dość sporym źródłem dochodu jest dobrze rozwinięta warownia klanowa. Jeśli po pewnym czasie liczba moich poleconych się zwiększy to warto będzie pomyśleć o założeniu własnej m. in. dla was.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 21-01-2015 14:02

Kilka odpowiedzi dla początkujących:

1. Od czego zacząć?
Już pierwszego dnia warto zbudować kilka budynków surowców oraz jak najszybciej rozpocząć badanie "Brama". Pozwoli ono na stawianie budowli poza murami.

2. Jak dołączyć do klanu i czy opłaca się to robić?
W MyLands sojusz odgrywa ogromną rolę. Dobrze prowadzony może dość wyraźnie zwiększyć nasze zarobki. Na początku polecam dołączenie do już istniejącego, a dla tych którym ciężko znaleźć coś ciekawego oferuję pomoc w formie miejsca w moim aktualnym klanie (potrzebny jest korpus dyplomatyczny).

3. Kilka zasad dotyczących ruin.
Możemy atakować dowolną ilość razy dziennie. Nie możemy atakować tych z poziomem niższym niż nasz. Największe ruiny z który zarabia się około 2 tysięci PLN na jednym biciu pojawiają się około 1-2, max 3 razy w miesiącu. Pozostałych na mapie jest cała masa. Po prostu trzeba je odkrywać za pomocą korpusu ekspedycyjnego.


351/649 CzP do 1 lutego


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Lamojednorożec - 22-01-2015 17:15

Mam pytanie, ile kosztuje dobre rozwinięcie się i po jakim czasie (w przyblizeniu) jest sie w miesiacu na maly plus?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 22-01-2015 20:45

Wszystko zależy od zaangażowania. Grając po 10-15min dziennie i inwestując tylko w comiesięczną prenumeratę to jakieś 3 miesiące.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - olekn1 - 22-01-2015 22:15

Mógłbyś mnie wprowadzić w tą grę? (Jakiś poradnik czy coś)

No i jak to jest w końcu, żeby coś wypłacić, to trzeba od samego początku kupować te jakieś premium?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 23-01-2015 13:35

Tak, od samego początku z tym, że system wygląda następująco:
Najpierw kupujesz te prenumeraty, potem zbierasz do pierwszej zakupionej za zebrane w grze CzP. Dalej już lekko. Wbij z refa i pytaj o co chcesz jak coś. Zajrzyj na pierwszy post, akurat jest konkurs.