Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Juhas - 30-11-2014 18:31

To jaki jest przelicznik bo jak pisałeś wcześniej to 2000 pereł to 85zł to jeżeli zaatakować ruiny 7 lvl i dostać minimum 25000 pereł to jest prawie 1000zł 2
Wypłacałeś coś ?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 30-11-2014 19:41

Widzisz jak na razie niewiele zdobywam tych pereł. Najwięcej się kupuje na aukcji, tylko póki co mam jeszcze bana bo kupiłem, a nie zapłaciłem. Masz to gdzieś opisane wyżej.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Juhas - 30-11-2014 21:10

Od początku kupujesz prenumerate? Bo z tego co czytałem to aby wypłacić to trzeba mieć ją od początku ale z tego co widzę to wystarczy mieć w czasie wypłaty.
A mentor im lepszy w grze to i dla mnie lepiej bo zaproponował mi 20 w ranku


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 30-11-2014 21:16

Co 20 w ranku? Tak, trzeba od początku wykupować premkę. Ja do tej pory wykupiłem jedynie raz.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 01-12-2014 14:26

Czas na kolejną inwestycję (wychodzi 38zł na miesiąc, aby móc wypłacać czarne perły). Oprócz tego już regularnie czyszczę ruiny, ale mam z nich głównie surowce, pereł bardzo mało. Rozbudowuję także cały czas magazyny, aby pomieścić więcej złota ponieważ mam dość sporą produkcje, która po prostu się marnuje, a mógłbym wydać ją na perełki.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 02-12-2014 17:36

Mój eksplorator znalazł ostatnio słone jezioro, niestety jest dobrze zabezpieczone i nie mam możliwości odbicia go, ale w ramach ciekawostki wstawiam:
[Obrazek: jeziorkop_whepsqq.png]

Wychodzi na to, że wystarczy utrzymać jedno takie jeziorko przez ~5dni, a nie robiąc absolutnie nic więcej mamy możliwość wypłacenia 2000 pereł = ~90zł. Warto również dodać, że można je ulepszyć. Myślę że nawet do stopnia na którym 2000 pereł będzie kwestią około 2dni, chociaż upewnię się dopiero jak zobaczę to na własne oczy.



RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 03-12-2014 13:28

Nowa funkcjonalność zapewniająca 200 CzP na godzinę!: http://mlgame.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Grail

Zapraszaj również do zapoznania się z pierwszym postem, dodałem tam ciekawą informację.



RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - PremAccHack - 03-12-2014 14:01

Ciekawe ile wojska potrzeba żeby odbić takie jezioro


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 04-12-2014 11:50

Znaleziony:
[Obrazek: Beztytuup_whewpax.png]

W ramach ciekawostki powiem, że broni bo ponad 15k wojska.



RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Juhas - 07-12-2014 20:30

Nie wydaje mi się to opłacalne, trzeba poświecić dużo czasu na rozbudowe w dodatku inwestować 40zł miesięcznie