Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - yoshimura - 25-10-2014 17:13

Też zacząłem , ale opłaca się inwestyować w tą gre?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 25-10-2014 21:49

Godzinne wydobycie:
Złoto - 252
Drewno - 363
Kamień - 180
Zborze - 18
Żelazo - 13


yoshimura - jasne że tak, problem w tym, że nie wiemy jak bardzo. Obserwuj dziennik to się dowiesz Tongue


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - ziomopl - 26-10-2014 18:14

jaki nick w grze masz


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Rafał Ende - 26-10-2014 18:22

Co wy na to by stworzyć klan forumowy czy coś w tym stylu i każdemu żyło by się lepiej?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 27-10-2014 21:46

Znalazłem jedną, dość dobrą, niedaleką "farmę" więc sytuacja surowcowa coraz bardziej mnie zadowala. Rozpocząłem także intensywniejsze szkolenie wojska. W ciągu kolejnego tygodnia zamierzam wybrać się na ruiny 1 poziomu (za ich zdobycie wypadają czarne perły).

Moje miasto:
[Obrazek: Beztytuup_wpxenxw.png]

ziomopl - mój nick to Styler
Rafał Ende - w tej grze klan odgrywa na prawdę ogromną rolę, a z tego co widzę na razie wszyscy dopiero zaczynamy, więc nie stworzymy silnego zgrupowania.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 31-10-2014 02:16

Ostatnio nadal zajmuję się powiększaniem armii, szykuję się na pierwszy rabunek ruin (można z nich dostać wieleee surowców oraz CZARNE PERŁY). Aktualny stan garnizonu wstawię pewnie jutro, a tymczasem myślę że warto pokazać jak rozwinęła się do tego czasu moja technologia:
[Obrazek: Beztytuup_wpnessp.png]


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Kaspirek - 31-10-2014 05:48

Gralem troche w to i zarobisz ale po 10,latach . Pozatym nie trzeba miecnprztpadkiem premium? Aby wyplacac . Najlepiej ze sie ma miesiac inpozniej przepada . Dlatego nie gram dalej bo co miesiac premium a wyplata za 10 lat . .


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 01-11-2014 13:24

Gra nabiera coraz to większego tempa.
Moja armia wciąż rośnie w siłę. Przewiduję, że w pod koniec kolejnego tygodnia zaatakuję w końcu ruiny. Dodatkowo zwiększyłem przychód surowców:
1. Złoto: 255
2. Drewno: 405
3. Kamień: 160
4. Zboża: 23
5. Żelazo: 23

Przygotowuję się również do założenia drugiego miasta. Znalazłem sobie dobrego sojusznika, więc mogę się mniej martwić o stolicę i zacząć przejmować nowym ośrodkiem rozwoju. Warto także wspomnieć, że zainwestowałem już swoje pierwsze pieniądze, 40 złotych.


PS. Aktualnie trwa event, dzięki czemu wszyscy gracze otrzymują 2 dniową premię +200 do badań.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 02-11-2014 21:24

Zainwestowałem jeszcze 15 złotych. Dzięki temu jestem już w stanie złupić pierwsze ruiny jednak wzmocnię bardziej swoje wojsko, aby podczas ataku mniej ucierpiało. W tym momencie wygląda ono tak:
[Obrazek: Beztytuup_wpexehn.png]


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 10-11-2014 20:29

Czas na spore sprawozdanie!

Jak opisywałem wcześniej, szykowałem się na swoje pierwsze ruinki po czarną perłę jednak zanim zdecydowałem się na atak, przeszedłem na drugą rangę, a co za tym idzie mogę atakować ruiny od 2 poziomu, których na nieszczęście obok siebie nie mam :/ Przez taki przebieg zdarzeń dałem sobie na razie spokój z niszczenie potworów i zająłem się modernizacją. Posiadam kilka poulepszanych rodzai wojsk, a chwilę temu skończyłem nawet badanie pozwalające na rekrutacje bohatera (niestety brakuje mi jeszcze sporo surowców, aby go wykupić ale zawsze to pierwszy krok).

Dzięki poprzednim inwestycjom rozbudowałem magazyny i co nieco surowce. Jakby nie było to cały czas do przodu. Przyjemnie się patrzy również na ranking ponieważ przekroczyłem próg 7mln punktów, a co za tym idzie brakuje mi tylko 3 milionów do odblokowania możliwości zakupu czarnych pereł za złoto. Wtedy sam zobaczę, jak bardzo opłaca się inwestować i jak dużo można wyciągnąć z tej gry.


Miasto:
[Obrazek: miastopng_wpsapnh.png]

Armia:
[Obrazek: armiapng_wpsaprq.png]

Badania:
[Obrazek: badaniapn_wpsapxx.png]