Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 19-02-2015 02:23

Wciąż mam prawie 2 tygodnie. Myślę, że tyle wystarczy, aby zebrać wymagane CzP. Warto dodać, że wszystko pójdzie sprawniej jak znajdę miejsce na trzecie miasto. Szukam go już od kilku dni, więc myślę że niedługo powinno się znaleźć.

309/649 CzP do 3 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 20-02-2015 09:46

[Obrazek: jakpng_wxqwrxh.png]

Nie mam pomysłu jak ich wykorzystać. Zastanawiam się na próbnym atakiem jakiegoś słonego jeziora. Nawet jeśli utrzymam je tylko przez 2-3h to i tak zdobędę sporo CzP. Co o tym myślicie?

362/649 CzP do 3 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 21-02-2015 12:33

Podjąłem decyzję o przejściu do 4 rangi i od razu do 5. Dlaczego? Ponieważ zamierzam zebrać grupę osób i stworzyć z nimi klan. Jest on największym w grze producentem złota, więc może w dużym stopniu zwiększyć zarobki.

372/649 CzP do 3 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 01-03-2015 14:52

1. Przy stracie armii ranga spada (można znowu atakować ruiny niskiego poziomu zamiast czekać na powiększenie rangi).
2. Po nieudanym ataku bohater nie może korzystać z umiejętności przez jakiś czas.
3. Udało mi się kupić CzP po rekordowo niskiej cenie:

[Obrazek: CzPpng_wnrawph.png]


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - zawisza - 01-03-2015 19:35

dobry sposób na zarobek


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 12-03-2015 12:40

Trochę mnie nie było, ale wracam z wejściem smoka ponieważ udało mi się zakupić już premium bez jakiegokolwiek wkładu pieniężnego. Drugą dobrą wiadomością jest wykupienie przeze mnie 20 pereł po rekordowo niskiej cenie około 92 tys za 1 CzP.

[Obrazek: rokpng_wnwshqa.png]