Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 21-10-2014 13:48

W dzienniku będę informował o tym ile inwestuje, ile wypłacam, jak zarządzam miastem, wojskiem itp. Co jakiś czas będę również wrzucał co ciekawsze i bardziej pomocne screeny oraz krótkie opisy. Myślę, że pomogę nie tylko sobie ale i zachęcę innych do pójścia w moje ślady.

Ref: http://mlgame.pl/?state=register_simple_new&f=135187&server=miner_pl_1
Czysty: http://www.mlgame.pl/

19.10.2014r. - rejestracja w grze
Zarejestrowałem się, wykonałem kilka podstawowych misji i zbudowałem po 2 podstawowe budynki każdego surowca.

Jesteś moim poleconym i szukasz pomocy? Pisz śmiało:
GG: 33629478
lub PW

Cele:
1 luty 448/649
3 marca 650/649
5 kwietnia 136/649


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 22-10-2014 06:54

Tak aktualnie wygląda moje drzewko rozwoju:
[Obrazek: Beztytuup_wprspes.png]

Dostałem zaproszenie do klanu, więc buduję już korpus dyplomatyczny. Zwiększyłem ilość budynków tworzących podstawowe surowce do 3 po 3 poziomie (kopalni kamienia mam już 5, zająłem wszystkie jego źródła).



RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - ziomopl - 22-10-2014 07:50

Witam też wczoraj zacząłem testować gierke wiesz coś może czy gra płaci opłaca się w nią inwestować ???


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 23-10-2014 17:06

Aktualny wygląd mojego miasta:
[Obrazek: Beztytuup_wprpwhe.png]

Kończę właśnie badanie "Klany" i od razu dołączam, ponieważ dostałem już zaproszenie.

ziomopl - oczywiście, że wypłacają i się opłaca choć nie ukrywam, że na efekty trzeba czekać dość długo. Jeśli zarejestrowałeś się z refa to śmiało pisz PW w razie pytań.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - PremAccHack - 23-10-2014 17:16

Ciężko stamtąd cos wypłacić. Moim zdaniem lepiej nie inwestować. Nie oplacalne. A gra wcale popularna nie jest


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 23-10-2014 22:41

(23-10-2014 17:16)PremAccHack napisał(a):  Ciężko stamtąd cos wypłacić. Moim zdaniem lepiej nie inwestować. Nie oplacalne. A gra wcale popularna nie jest
O ile mi wiadomo to tak na dobrą sprawę nikt tego dokładnie nawet nie sprawdził. Przynajmniej nie z tego forum, więc zawsze warto spróbować.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - ziomopl - 24-10-2014 13:51

i chyba spróbuję ale na razie jest czas by się trochę rozbudować gra się zapowiada dość ciekawie chodź na steam jest dużo więcej graczy ale przeważają Rosjanie może być ciekawie.


Odp: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Lami - 24-10-2014 14:00

"chodź na steam"?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - ziomopl - 24-10-2014 18:44

dobra to moze i jest tylko czy daje zarobic


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 25-10-2014 13:01

1. Dołączyłem już do pewnego klanu, dzięki któremu o wiele szybciej zakończę wszystkie badania.
2. Ograbiłem także jednego z graczy i, co warto zauważyć, zostałem wygnańcem na kilka dni więc NIE RADZĘ ATAKOWAĆ SWOJEJ RASY.
3. Rozpocząłem rozbudowę przedmieść, dzięki czemu w końcu wydobywam nieco żelaza.


Dowiedziałem się, że walutą wymienialną na dolary są czarne perły. Można je między innymi kupić za złoto na aukcjach, które niestety są dostępne od 10mln punktów rankingowych (sam posiadam w tej chwili 1.5mln punktów).