Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? (/Temat-Zamkniety-Czy-ten-restock-mozna-zaliczyc-do-udanych-10002)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Dominator - 09-07-2010 05:19

Jak w temacie; lagi, a mnóstwo lagów było, strona ładowała mi się 3 minuty.
Głosujcie ;D


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Lubelak - 09-07-2010 05:49

jak najbardziej
mam szufle choć była dostępna kamerka
i nic więcej dobre i to


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - mirek321 - 09-07-2010 06:19

u mnie stronka załadowała się dopiero po ok 4 minutach Sad
i zostały już tylko tapety Sad


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Lukasz142 - 09-07-2010 08:06

Ja nawet zalogować się nie mogłem.Dopiero po 7 minutach udało mi się zalogować ale wtedy już oczywiście nic nie było.


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - czopfix - 09-07-2010 08:29

Ja wygrałem nagrodę fuksem i to wielkim, ale uważam, że i tak to wszystko to wielka plama. Kase mają a serwerwy nie wytrzymały. Do tego te ceny śmieszne.


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Mateusz5511 - 09-07-2010 09:27

wbijam a tam wszystko jak najbardziej ^^


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - sl0910 - 09-07-2010 10:37

Nie otwierała się strona z logowaniem, a jak się już otworzyła to kilka par spodenek zostało, jak kliknęłam żeby je zamówić to mnie wywaliło na główną i zostały same tapety :/
To był mój pierwszy restock, niby dobrze bo nagroda jest (tapeta), no ale kogo ucieszy tapeta Tongue
Oby następne były bardziej udane.


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Lubelak - 09-07-2010 10:46

ja wbiłem jako jeden z pierwszych dopiero po 3-4s krzyknęli na ts
i może dlatego uniknąłem lagu


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - Nayare - 09-07-2010 10:56

Jak dla mnie oczywiscie, ze UDANY! Przy takich restockach trzeba myslec, a nie lamentowac, ze sie strona za dlugo wczytuje, 3 karty, 3 zamiawiania i jedziemy, ktory wyjdzie Tongue Wyszedl 50$ i sie ciesze, http://img534.imageshack.us/img534/4796/paypal50.jpg
Pozdrawiam.


RE: Czy ten restock można zaliczyć do udanych ? - michel000 - 09-07-2010 11:09

Mi nie chciało wogule wejśc,ciągle ta żałosna tarcza była,więc spróbowałem wejść w ptzplace.lockerz.com/checklogin.php i było logowania,LAGI STRZASZNE,i mam jakąs tapetke ;]
Głos na NIE