Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! (/Temat-ShareBay-NIE-umarlo-Info-o-kilku-zmianach-dla-Was-100011)



ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - Leaders - 20-10-2014 22:07

Siemanko!

[Obrazek: logo.png]


W ostatnim czasie pochłonięci byliśmy kilkoma innymi projektami, co jednak nie oznacza, że ShareBay.net odeszło do lamusa!


W ostatnim czasie wprowadziliśmy 2 rzeczy do ShareBay:


1. Zmiany w ofertach!

Nic nie jest wieczne, wobec czego do ShareBay doszła nowa sieć (BlueTrackMedia), wypięta została także AdscendMedia. Jeżeli na danej sieci gorzej konwertuje danego dnia, przepinamy mirrory pod inne sieci!


2. Nowy system płatności!

Szybciej, uczciwiej, wygodniej! Od teraz wypłacać możecie w 3 trybach:
  1. Standard - wypłata do 21 dni kalendarzowych
  2. Express - wypłata do 5 dni roboczych (15% fee)
  3. Super Express - wypłata w ciągu 1 dnia (30% fee)

Co w całym systemie istotne... Nie musicie czekać na walidację leadów!

Wypłaty możecie zlecać od razu po zdobyciu leadów!


3. Co w przyszłości...?

Kilka nowych mirrorów, a także pare niespodzianek, które poznacie z czasem Smile




RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - CoinBitZ - 21-10-2014 15:42

Noi Karczu ... Gratuluję zrobiłeś 1 sensowne PPA Big Grin


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - lebshot - 11-11-2014 21:45

Trochę duże procenty jak za wypłaty express i super express. Czy takie już zostaną do końca? Smile


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - Leaders - 11-11-2014 21:47

Chyba zmniejszymy od następnego miesiąca Smile


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - AnnaKa - 19-11-2014 10:08

+ za system wypłat.
Ale czy nie będzie to dla Was kłopot?
Przecież znacie użytkowników i wiecie jacy niektórzy potrafią być Smile
Trochę ryzykujecie na rzecz użytkowników.
Ale plus za pracę Smile


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - Madroxx - 19-11-2014 10:35

A czy http://bot.sharebay.pl/ jeszcze żyje ?Rolleyes


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - lebshot - 19-11-2014 15:53

(19-11-2014 10:08)AnnaKa napisał(a):  + za system wypłat.
Ale czy nie będzie to dla Was kłopot?
Przecież znacie użytkowników i wiecie jacy niektórzy potrafią być Smile
Trochę ryzykujecie na rzecz użytkowników.
Ale plus za pracę Smile

Raczej kłopotu dla nich nie będzie. Z mojej strony, kilka a nawet więcej niż kilka razy dogadywałem się co do wypłat z sharebaya po mniejszym procencie na samym początku serwisu. Pożyczka pieniędzy nawet nie była dla Karcza problemem Big Grin


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - arizzone33 - 19-11-2014 18:04

też mi się podoba nowy system wypłat


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - Leaders - 20-11-2014 00:24

(19-11-2014 10:08)AnnaKa napisał(a):  + za system wypłat.
Ale czy nie będzie to dla Was kłopot?
Przecież znacie użytkowników i wiecie jacy niektórzy potrafią być Smile
Trochę ryzykujecie na rzecz użytkowników.
Ale plus za pracę Smile
Lata doświadczeń i w miarę trafnie odróżniamy frauderów od zarobków z realnego trafficu. A jeśli będziemy mieć wątpliwości, to po prostu wypłatę będziemy wysyłać wg terminu Standard (oczywiście wówczas już bez prowizji).


(19-11-2014 15:53)lebshot napisał(a):  Raczej kłopotu dla nich nie będzie. Z mojej strony, kilka a nawet więcej niż kilka razy dogadywałem się co do wypłat z sharebaya po mniejszym procencie na samym początku serwisu. Pożyczka pieniędzy nawet nie była dla Karcza problemem Big Grin
Już mi tak nie słodź bo mnie zaczną również inni traktować jak Pożyczkomat Big Grin

(19-11-2014 10:35)Madroxx napisał(a):  A czy http://bot.sharebay.pl/ jeszcze żyje ?Rolleyes
Ojj, niestety nie...


(19-11-2014 18:04)arizzone33 napisał(a):  też mi się podoba nowy system wypłat
Dzięki! A jeszcze go poprawimy Smile


RE: ShareBay NIE umarło...! Info o kilku zmianach dla Was! - lebshot - 20-11-2014 00:27

Cytat:Już mi tak nie słodź bo mnie zaczną również inni traktować jak Pożyczkomat Big Grin

Nie słodzę, po prostu mówię jak było. Kontakt z supportem zawsze na plus Lol

Dobra kończę bo widzę że schodzimy tutaj z tematu i zaczyna się offtop Big Grin