Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LIPCOWY Restock - co działało a co nie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LIPCOWY Restock - co działało a co nie (/Temat-LIPCOWY-Restock-co-dzialalo-a-co-nie-10001)



LIPCOWY Restock - co działało a co nie - misiek12m - 08-07-2010 23:50

Osobiście spóźniłem się na restock o jakieś 20min i niczego już nie zastałem... Nooooo oprócz kilku tapet, na które raczej ograniczeń nie ma Tongue Z racji tego, że to był mój pierwszy restock to się skusiłem xD Zawsze to cośTongue No ale nie o tym miał być temat xD PTZplace było otwarte, więc uznałem, że warto sprawdzić co działa, a co nie Tongue Warto wiedzieć co przyda się na kolejny restock Big Grin

Powiadamiacze:

-Live Redemption Checker - działa Big Grin Myśle, że jest to najlepsza propozycja, bo sprawdza co 3s, nie ma mowy o banie, a obsłuży na raz znacznie więcej osób, niż strony internetowe, które wymiękają przy 200 uzytkownikach na raz... Noi jest też wersja Pro, która sprawdza co 1s, automatycznie się loguje i uzupełnia dane Big Grin Lepiej być nie może, no ale takie rzeczy troche kosztują :/
Ocena: 5/5

-GetPTZ Reminder - również sprawdził się znakomicie Smile Także sprawdza co 3s, ale prawdopodobnie w trakcie restocku był troche zamulony... Wciąż działą tylko serwer zapasowy, a serwer główny chyba padł xD Ale wg mnie jest to najlepszy powiadamiacz via www Big Grin
Ocena: +4/5

-Nolimit Restock Checker - Również działa, ale ma troche mniejszą ocene od GetPTZ. Dlaczego? Ponieważ sprawdza co 5s a nie co 3 jak w przypadku w/w Tongue
Ocena: 4/5

-Slock.com.pl - najwyraźniej admin nie przewidział, że zainteresowanie stroną będzie aż tak wielkie Tongue Limit transferu został przekroczony i strona obecnie jest zablokowana... Admin zapewnia, że skrypt działał na SHOPowym restocku, więc jeżeli będzie up strony, a transfer zostanie zwiększony to będzie można śmiało korzystać Big Grin
Ocena: +1/5

-LockerzShare Alert - działało, ale sprawdza co 10s :/ Dla kogoś kto liczy na coś lepszego - za wolno, ale reszcie polecam Big Grin Ogromnym plusem, jest dobry serwer i transfer, więc jest prawie 100% pewności, że nie padnie tuż przed restockiem Smile
Ocena: 3/5

JavaScript/Autofill - działa świetnie Smile Zarówno auto-logowanie jak i uzupełnianie danych Big Grin Polecam! Najlepsze rozwiązanie na Restock! Big Grin
Ocena: 6/5 Big Grin

Autofill - Majowa reguła - niestety nie udało mi się sprawdzić, czy działa wypełnianie danych, ale dane do logowania niestety nie :/
Ocena: -/5

Napiszcie co u Was działało a co nie, to dokleje do tego posta Smile
Z góry przepraszam za ew. błędy...

misiek12m


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - zioomek65 - 09-07-2010 00:14

Autofill - Majowa reguła do logowania nie działała( id="milkweed" oraz id="nettle") więc nie było szans na wypełnienie. W danych myliła Adress1 z Adress2 Smile


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - pitfromhell - 09-07-2010 07:44

Noo... Plus dla Ciebie :-)


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - ketrab - 09-07-2010 08:02

a hotkey'e działały ? ja byłem w nie wyposażony,ale skoro działał autofill, to korzystałem z niego. kto wie, czy właśnie dzięki temu autofillowi prawdopodobnie zdobyłem ipoda shuffle..


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - sykus14 - 09-07-2010 08:15

ketrab, hotkeye zawsze dziłają, bo musisz ręcznie wybierać okna do których wpisze xD


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - budzik6410 - 09-07-2010 09:57

Live Redemption Checker zadziałał najszybciej z moich powiadamiaczyBig Grin


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - omisiu - 09-07-2010 10:01

Mi zadziałał jeden z najlepszych powiadamiaczy nasz ukochany TS resztę wyłączyłem w momencie, gdy usłyszałem, że zamknęli reedem.


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - sebastian43210 - 09-07-2010 10:06

mi też perfekcyjnie zadziałał TS


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - shaggan - 09-07-2010 10:17

U mnie Live Redemption Checker przyczynił się do paypala swoim dobrym dźwiękiem ostrzegawczym Tongue
No i do tego JavaScript/Autofill ....to działa wręcz magicznie Big Grin


RE: LIPCOWY Restock - co działało a co nie - Yanke$ - 09-07-2010 10:21

Nie wiem, jak to się nazywa, ale perfekcyjnie zadziałały mi takie zakładki do mozilli, poradnik który dał Dominator.