Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego (/Temat-Wplata-pieniedzy-na-Skrill-z-konta-bankowego-100002)



Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - BaaTooN - 20-10-2014 20:00

Cześć, w piątek zleciłem wpłatę pieniędzy na moje konto Skrill z konta bankowego. Tylko, że konto bankowe jest założone na inne dane niż konto na skrill. Czy te pieniądze znajdą się na moim koncie skrill czy jednak je zwrócą?


RE: Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - toptrader2013 - 21-10-2014 00:35

u mnie w takiej sytuacji przelew nie dotarł, pieniądze wróciły na konto


RE: Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - marcel_kk - 21-10-2014 03:35

@[BaaTooN] Wystarczyło wpłacić na Skrilla poprzez Przelewy24 ( opłata 0,9%) i pieniądze są na koncie po kilku minutach.
Nie ma znaczenia kto wysyła i z jakiego konta bankowego. W ten sposób zasiliłem konta użytkownikom tego forum dziesiątki razy.


RE: Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - BaaTooN - 21-10-2014 15:18

Marcel_kk niestety banku z którego chce wpłacić pieniądze nie ma w przelewy24. (Getin bank)
toptrader2013 a długo czekałeś na zwrot? I czy muszę się jakoś z nimi skontaktować w tej sprawie czy pieniądze "same" wrócą?


RE: Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - marcel_kk - 21-10-2014 15:25

(21-10-2014 15:18)BaaTooN napisał(a):  Marcel_kk niestety banku z którego chce wpłacić pieniądze nie ma w przelewy24. (Getin bank)
toptrader2013 a długo czekałeś na zwrot? I czy muszę się jakoś z nimi skontaktować w tej sprawie czy pieniądze "same" wrócą?

@[BaaTooN] Mój Kantor zawsze służy pomocą w sytuacjach awaryjnych.


RE: Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - BaaTooN - 21-10-2014 15:27

Dzięki, jak wrócą pieniądze to chyba skorzystam.
Jeszcze poczekam na odp na to pytanie i temat można zamknąć:
toptrader2013 a długo czekałeś na zwrot? I czy muszę się jakoś z nimi skontaktować w tej sprawie czy pieniądze "same" wrócą?


Edit: Właśnie pieniądze dotarły na skrill Huh


Wpłata pieniędzy na Skrill z konta bankowego - surfer0700 - 02-01-2015 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.