Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Problem ptk nie są naliczane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Problem ptk nie są naliczane (/Temat-Zamkniety-Problem-ptk-nie-sa-naliczane-100)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Problem ptk nie są naliczane - Marello - 19-11-2009 07:23

Mam problem a mianowicie po rejestracji pokazała mi się ta cala gra zdobyłem w niej 29 PTK potem było to kliknij NEXT kliknąłem chyba 100 razy, nagle mnie wylogowało zalogowałem sie od nowa pojawił się komunikat, że mam swoje pierwsze PTK za zalogowanie, patrz na pasek na dole a tam PTK i nic nawet zera nie ma myślę no ok może jutro coś będzie no to zapraszam znajomych e-mail nie dochodzi od razu ale w końcu doszedł zarejestrowali się i PTK nie ma trochę bylem zirytowane, ale dalej no to na pytanie odp za 10 PTK pisze pisze i jest hang u have got 2 PTK norma i co jest kolo PTK na dole wyświetliło się 0 myślę może to pierwsze pytanie to dlatego a PTK za znajomych przyjdą jutro no to wchodzę dziś na komputer PTK nie ma ani za zalogowanie się ani za znajomych ani za nowe pytanie na które odpowiedziałem i na które ujrzałem komunikat informujący mnie ze otrzymałem 2 PTK !!! :@:@:@:@:@ !!!!!WTF!!!!!


RE: Problem ptk nie są naliczane - Sonybek - 19-11-2009 08:31

Twoje ptz są zapisane u nich na stronie w bazie tylko są problemy z ich wyświetlaniem u niektórych członków Lockerz. U mnie niekiedy się też tak zdaża ze pisze 0 ale się tym nie przejmuje bo wiem że mam ptz


RE: Problem ptk nie są naliczane - Admin - 19-11-2009 09:00

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=55 < zapraszam do zapoznania się z tym tematem, Twoj problem jest powszechny, co do punktów to nie licz że dostaniesz 10 za odpowiedź bo 2 ptz dziennie to standart jesli zostaniesz z-listerem to bedziesz dostawał 4 ptz dziennie (musisz zaprosić 20 osób)


RE: Problem ptk nie są naliczane - Royside - 19-11-2009 16:52

Dziś otrzymałem E-mail od Lockerz (od człowieka a nie bota) :

Sorry for the scare! Your PTZ are fine. I'm showing that you have 265 PTZ in
our database with 25 Accepted Invites. Some accounts right now aren't
displaying their correct number of PTZ and friends due to a bug. All of your
PTZ should display in your account again very soon. Thanks for your patience
and your loyalty to Lockerz!

Tłumaczenie :Przepraszamy za napędzenie stracha! Twoje punkty są wporządku.Widzę , że masz 265 PTZ i 25 Przyjaciół w naszej bazie.Niektóre konta trochę szwankują , i pkt nie wyświetlają się poprawnie.Twoje PTZ powinno wyświetlać się poprawnie już niedługo.Dzięki za blablabla. Big Grin


RE: Problem ptk nie są naliczane - Admin - 19-11-2009 16:58

ooo miło wiedzieć ze ludzie z lockerz odpowiedzą tak szczegółowo Smile nic tylko pisać i pytać ile ma sie ptz Big Grin ja naprawde współczuje tym ludzią xX


RE: Problem ptk nie są naliczane - Marello - 19-11-2009 17:18

Mógłby ktoś napisać za mnie e-maila do lockerz i ja bym wysłał go z mojego konta ? O ten problem co u góry napisany Smile


RE: Problem ptk nie są naliczane - Admin - 19-11-2009 18:39

hello,
i have some problem with ptz on my account,
could someone tell me how many ptz i have at this moment ?

Yours

xxxx


RE: Problem ptk nie są naliczane - Marello - 19-11-2009 19:09

Wielkie dzięki postawił bym Ci piwko albo pochwałę ale czegoś takiego tu nie ma Tongue


RE: Problem ptk nie są naliczane - Admin - 19-11-2009 19:43

są punkty reputacji Tongue


RE: Problem ptk nie są naliczane - Marello - 19-11-2009 20:30

Już Ci dodałem reputację Smile Jeszcze raz wielkie dzięki