Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 19-07-2016 21:45

Chyba znalazlem rozwiazanie anulowania "przesylek", ale jeszcze nie jestem na 100% pewny


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 19-07-2016 21:46

(19-07-2016 21:45)xaariel napisał(a):  Chyba znalazlem rozwiazanie anulowania "przesylek", ale jeszcze nie jestem na 100% pewny
Oświeć nas.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 19-07-2016 21:53

(19-07-2016 21:46)Fsociety napisał(a):  
(19-07-2016 21:45)xaariel napisał(a):  Chyba znalazlem rozwiazanie anulowania "przesylek", ale jeszcze nie jestem na 100% pewny
Oświeć nas.

Tak jak ty nas? kappa

Moze pozniej, jak juz wyplace co mi potrzebne.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 19-07-2016 22:03

(19-07-2016 21:53)xaariel napisał(a):  
(19-07-2016 21:46)Fsociety napisał(a):  
(19-07-2016 21:45)xaariel napisał(a):  Chyba znalazlem rozwiazanie anulowania "przesylek", ale jeszcze nie jestem na 100% pewny
Oświeć nas.

Tak jak ty nas? kappa

Moze pozniej, jak juz wyplace co mi potrzebne.
Sarkastycznie to napisałem, bo dobrze przecież wiem, że tego nie udostępnisz.
Witaj w klubie egoistów Wink

EDIT: A tak poza tym to nie ma żadnego rozwiązania, by oglądać na raz wszystkie playlisty i dostawać wypłaty, gdyż przy wypłacie sprawdzają Twoje punkty i zobaczą, że w tym samym czasie zdobyłeś 98 pkt na oglądaniu playlisty, gdzie powinieneś mieć zdobyte 7 pkt... także Twoje magiczne sposoby raczej nie zadziałają Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 19-07-2016 22:17

no patrz, polowe sposobu juz sam "odgadles"


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 19-07-2016 22:20

(19-07-2016 22:17)xaariel napisał(a):  no patrz, polowe sposobu juz sam "odgadles"
Nic nie odgadłem tylko stwierdzam fakty, a jeżeli Twoim "sposobem" jest oglądanie tylko jednej playlisty to naprawdę szacuneczek.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dawcio1239 - 19-07-2016 22:27

""Gamekit może rozwiązać Umowę z Użytkownikiem ze skutkiem natychmiastowym:
w przypadku, gdy Użytkownik zakłada wiele Kont Użytkownika, w sposób nielegalny zdobywa Punkty, zastrasza innych Użytkowników;""

I co to ma być nielegalny sposób zarobku? Przecież on nie polegał na zmianie IP czy coś w tym stylu tylko każdy oglądał te reklamy na swoim komputerze, jednym IP itd (przynajmniej ja tak robiłem) to o co chodzi skoro mieli z tego kasę i tak i tak?beka
Dla mnie to jest dziwne. Piszcie tam do nich do suportu, trzeba im zryć banie to odbanują


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 19-07-2016 22:27

[Obrazek: nQjsklT.png]

blisko byles kappa


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 19-07-2016 22:31

(19-07-2016 22:27)xaariel napisał(a):  blisko byles kappa

Hahaha Ty tak na serio? Myślisz, że jak nie będziesz miał otwartych wszystkich playlist w jednym oknie tylko każdą w innym to Ci normalnie wypłacą? Serio? xD

(19-07-2016 22:27)Dawcio1239 napisał(a):  ""Gamekit może rozwiązać Umowę z Użytkownikiem ze skutkiem natychmiastowym:
w przypadku, gdy Użytkownik zakłada wiele Kont Użytkownika, w sposób nielegalny zdobywa Punkty, zastrasza innych Użytkowników;""

I co to ma być nielegalny sposób zarobku? Przecież on nie polegał na zmianie IP czy coś w tym stylu tylko każdy oglądał te reklamy na swoim komputerze, jednym IP itd (przynajmniej ja tak robiłem) to o co chodzi skoro mieli z tego kasę i tak i tak?beka
Dla mnie to jest dziwne. Piszcie tam do nich do suportu, trzeba im zryć banie to odbanują
Nie można oglądać więcej niż jedną playliste na raz a większość osób tutaj ogląda wszystkie na raz dlatego dostają bany Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 19-07-2016 22:36

Nie, ogladam kazda w innej, bo wtedy latwiej sie wczytuja, a moj internet nie jest za dobry. Mozesz zgadywac dalej kappa

to byl tylko dowod na to ze nie chodzi o jedna playliste na raz