Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 01-11-2012 16:44

(01-11-2012 16:39)tomazzi napisał(a):  dla osób z grupy które jeszcze dzisiaj u mnie nie pracowały :
są już moje oferty pracy dostępne w małopolskim także zapraszam Smile

Muszę jeszcze odczekać bo nie mogę pracować.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-11-2012 16:48

(01-11-2012 16:44)masterex2 napisał(a):  
(01-11-2012 16:39)tomazzi napisał(a):  dla osób z grupy które jeszcze dzisiaj u mnie nie pracowały :
są już moje oferty pracy dostępne w małopolskim także zapraszam Smile

Muszę jeszcze odczekać bo nie mogę pracować.

jeśli pracowałeś dzisiaj to dopiero po 24 będziesz mógł ponownie iść do pracy, a w dniu jutrzejszym pracujemy już wszyscy z grupy u kleomens ( w grze nick grancuz6


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 01-11-2012 17:54

Dokładnie, o północy powinienem zaktualizować/dodać kolejne miejsca pracy bo już będę mógł i podniosę stawki żeby moje stanowiska były na początku listy. Firma "Drewno & Drzewno" jak by co Big Grin Tak że zapraszam.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - andre92 - 01-11-2012 19:06

(01-11-2012 17:54)kleomenes napisał(a):  Firma "Drewno & Drzewno" jak by co Big Grin Tak że zapraszam.

Szacun za nazweSmile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 01-11-2012 20:05

Tak, tak - wymiatam. Wcześniej było "Bujne lasy Amazonii" facepalm
...a budżet państwa rośnie Smile elegancko. Kilka dni temu było 1.5 euro a teraz 7. Poza tym fajnie że nowi ludzie do gry dołączają.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-11-2012 20:08

(01-11-2012 20:05)kleomenes napisał(a):  Tak, tak - wymiatam. Wcześniej było "Bujne lasy Amazonii" facepalm
...a budżet państwa rośnie Smile elegancko. Kilka dni temu było 1.5 euro a teraz 7. Poza tym fajnie że nowi ludzie do gry dołączają.

my jako gracze z euro i xau znajdujących się w kasie państwa nie dostajemy nic, dla nas najważniejsze by w kasie państwa znajdowało się coraz więcej pln - dlatego, że będziemy wtedy większe kwoty otrzymywać w bonusach Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 01-11-2012 20:15

Tak wiem. Tylko jak oni to robią, konwertują po jakimś czasie PLN na xau i potem na euro czy jak, bo tego jeszcze nie rozumiem. A jak nie konwertują to z kąd mamy w budżecie coraz więcej euro ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - matig20 - 01-11-2012 20:15

mam takie pytanie właśnie skończyłem pracować i stawka niby była 56zł... a dalej mam 11zł na koncie .... . jak mam teraz dotrzeć do krakowa???


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-11-2012 20:19

(01-11-2012 20:15)kleomenes napisał(a):  Tak wiem. Tylko jak oni to robią, konwertują po jakimś czasie PLN na xau i potem na euro czy jak, bo tego jeszcze nie rozumiem. A jak nie konwertują to z kąd mamy w budżecie coraz więcej euro ?

z transakcji naszych wpłat euro idzie jakiś % do kasy państwa, tak samo jest z xau
później państwo jako państwo może sprzedać walutę by w kasie państwa znajdowało się samo pln


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-11-2012 20:21

(01-11-2012 20:15)matig20 napisał(a):  mam takie pytanie właśnie skończyłem pracować i stawka niby była 56zł... a dalej mam 11zł na koncie .... . jak mam teraz dotrzeć do krakowa???

zapłatę za pracę otrzymujesz ją od razu gdy podejmujesz pracę
nie otrzymasz stawki 56 zł z wielu powodów :

twój zarobek uzależniony jest od :

inteligencji
wpływu
energii
produktywności
punktów ekonomicznych

dopóki nie masz statystyk na poziomie 100% to otrzymujesz % ze stawki czyli z 56 pln tak jak jest w tym przypadku


zmienić region możesz na głównej stronie w zakładce dom masz tam region w jakim jesteś i wybierasz z listy gdzie chcesz się przenieść