Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - MartinS - 26-02-2013 21:44

Nie warto Wink Można jedynie wyłapać szybki filtr od Google.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 26-02-2013 21:54

To nie wiem czemu wielu mentorów to poleca Undecided


RE: Ogólna dyskusja o PPA - MartinS - 26-02-2013 21:57

Widocznie są słabymi mentorami. 247backlinks jest bardzo dobrze znane Google i odrzucane z miejsca Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 26-02-2013 22:08

Kogo masz na myśli pisząc 'mentorów'?
Wątpię żebyś pisał o np. Ciamciaju.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - bios - 26-02-2013 22:14

Wyskakuje mi coś takiego przy enhance:

Cytat:An error occurred when attempting to access the link / account you submitted. Please make sure your link / account is valid and is properly formatted. This error may also appear if the link is private or if your request cannot be applied to that link. If you continue to have any problems, please post on the forums.

Jakieś porady? smutny


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 26-02-2013 22:17

Wole nie wskazywać o kim mówie Big Grin Bios, ja też czasem tak mam, dzisiaj w ogóle enchance szwankuje. A enchance da się dodawać komenty, jeśli ustawione są na zatwierdzenie ? Bo mi właśnie zawsze pisze to co Biosowi Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 26-02-2013 22:19

Ten komunikat oznacza, że nie można dodać komentów. A komentów nie można dodać dlatego że macie zaznaczoną opcję "do zatwierdzenia" i w tym jest cały owy problem Smile
Sam też kombinowałem co to jest Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - bios - 26-02-2013 22:21

Tyle, że ja dawałem lajki Xpokerface


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 26-02-2013 22:27

O.o
To nie wiem co jest u Ciebie.
U mnie ten problem występował w momencie tak jak napisałem - dodawanie komentarzy - komentarze do zatwierdzenia.
Po zmianie w opcjach że komenty od razu są widoczne, wszystko działa bez jakichkolwiek zarzutów Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 26-02-2013 22:28

W SYV`ie taki komunikat wyskakuje gdy film jest świeżutki i nie ma jeszcze realnych wyświetleń, zwykle wystarczy zaczekać kilkanaście minut.
Może w tym wypadku to samo Wink