Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 25-04-2014 14:14

Wychodzi na to, że obaj koledzy zapadli się pod ziemie.
My kasy nie dostaniemy, a oni teraz się z nas śmieją.

P.S. Regulaminu nie było już od rzekomego ataku zewnętrznego DDoS-a.

P.S.2. Ciekawi mnie tylko czy dojdzie ten Xbox do Liromira, bo to była najdroższa nagroda a jej nie było na zdjęciach.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 25-04-2014 14:15

ja mam zapisany regulamin, ale dalej wierze że Danielek wróci


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 25-04-2014 14:34

Jak wróci to widzę swoją wypłatę i na tym się kończy moja przygoda z tym serwisem. Kpina po prostu.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - erold - 25-04-2014 14:38

Dajmy im jeszcze tydzień czasu na wypłacenie pieniędzy, później możemy myśleć nad jakimś pozwem zbiorowym. Koleś musi za to beknąć !


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 25-04-2014 14:51

(25-04-2014 14:34)SexPistols napisał(a):  Jak wróci to widzę swoją wypłatę i na tym się kończy moja przygoda z tym serwisem. Kpina po prostu.

Jak wróci???

Uświadom się, że oni nie wrócą. Popatrz chociaż na historię np. EasySub. Czy oni dali kasę? Nie, obniżyli tylko próg wypłaty za co chwała im. Ale informowali wszystkich na bieżąco. Ten serwis wyszedł znikąd, jeden z moderatorów zrobił trochę hajsu.
A my kasy nie dostaniemy na 99%
Nie ma co gdybać, tylko przenieść się do porządnego serwisu z mniejszymi stawkami, ale pewnego, którym jest FireSub. Wszystkie serwisy lecą po kolei, bo taki jest już los, że ktoś czegoś nie dopatrzy, albo ktoś zgłosi sprawę na policje. Administracja ucieka, [/quote]a ludzi mają "daleko w dupie". Więc jak nie masz kasy na koncie to nie przywiązuj się do niej tak i nie płacz, że jej nie dostaniesz jak i tak się jej dorobiłeś przez oszustwo. Nie ma się co oszukiwać.

P.S. Nie zapomnijcie wykasować danych osobowych. Chociaż nie wiem czy już ich sobie nie ściągnęli.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 25-04-2014 16:00

(25-04-2014 14:51)Garownik napisał(a):  Jak wróci???

Uświadom się, że oni nie wrócą. Popatrz chociaż na historię np. EasySub. Czy oni dali kasę? Nie, obniżyli tylko próg wypłaty za co chwała im. Ale informowali wszystkich na bieżąco. Ten serwis wyszedł znikąd, jeden z moderatorów zrobił trochę hajsu.
A my kasy nie dostaniemy na 99%
Nie ma co gdybać, tylko przenieść się do porządnego serwisu z mniejszymi stawkami, ale pewnego, którym jest FireSub. Wszystkie serwisy lecą po kolei, bo taki jest już los, że ktoś czegoś nie dopatrzy, albo ktoś zgłosi sprawę na policje. Administracja ucieka, a ludzi mają "daleko w dupie". Więc jak nie masz kasy na koncie to nie przywiązuj się do niej tak i nie płacz, że jej nie dostaniesz jak i tak się jej dorobiłeś przez oszustwo. Nie ma się co oszukiwać.

P.S. Nie zapomnijcie wykasować danych osobowych. Chociaż nie wiem czy już ich sobie nie ściągnęli.

To była odpowiedź na post Liromira Smile
Po drugie ja nie płaczę Smile
Po trzecie nie zwracaj się do mnie w formie męskiej. Po czwarte i ostatnie - w ogóle się do mnie nie zwracaj, rozumiem, że jesteś zły, tak jak my wszyscy, nie musisz się wyżywać. Ja na hotcashu zarobiłam marne 95zł w parę dni, łatwo przyszło, łatwo poszło. Nie zależy mi nawet na tyle, żeby jakikolwiek pozew o to zgłaszać.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - erold - 25-04-2014 16:59

Niektórzy zarobili tam kwoty rzędu kilkuset / kilku tysięcy złotych więc to nie są "grosze" sam gościu jest mi winien 300 zł i łatwo tego nie odpuszczę !


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 25-04-2014 17:11

Jeżeli jesteś kobietą to przepraszam, ale nie wiedziałem. Ja się nie wyżywam, tylko irytuje mnie takie gdybanie. Jak nie chcesz to nie czytaj moich postów a ty nie zakażesz mi wolności słowa i wypowiedzi, bo żyjemy w Polsce a nie w Korei Północnej. Liromir zapodał byś ten regulamin tu, albo mi na PW, bo chciałbym go jeszcze raz przecztać z czystej ciekawości.

@edit
Siedziba firmy STEPMEDIA http://goo.gl/PkQEq1
Dokładnie to ul. Siedzibna 6/23, 03-317, Warszawa.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 25-04-2014 17:46

Jak nie dostane kasy do następnego tygodnia, będę coś z tym robił Smile
Zarobiłem tam 1200zł w 4 dni i nic z tego nie mam, niby małe pieniądze, ale nie będę dawał się oszukiwał, regulamin mam ściągnięty od początku kwietnia oraz wszystkie rachunki. Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 25-04-2014 18:25

Kurde teraz patrze na rachunki i okazało się że pomyliłem pesel :/ kurde nie ma jak poprawić.