Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 01-11-2012 10:17

[Obrazek: dxlv.jpg]
Przepracowane Wink
Zdanu próbował mnie zmeetingować Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 01-11-2012 11:05

witam ponownie
czy juz na samym poczatku zostajemy rzucenie losowo w jakis region pl? bo jak widze znalazlem sie w Katowicach choc nic nie wybieralem, przeniesienie to dosc duzy koszt, jaka mam teraz gwarancje ze osoby z mojego polecenia trafia w ten sam rejon?
ps. Tomazzi poszlo z Twojego refa


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 01-11-2012 11:07

(01-11-2012 11:05)buch napisał(a):  witam ponownie
czy juz na samym poczatku zostajemy rzucenie losowo w jakis region pl? bo jak widze znalazlem sie w Katowicach choc nic nie wybieralem, przeniesienie to dosc duzy koszt, jaka mam teraz gwarancje ze osoby z mojego polecenia trafia w ten sam rejon?
ps. Tomazzi poszlo z Twojego refa

Podczas rejestracji daje cię na losowe miejsce w Polsce. Możesz się za darmo przenieść w inne miejsce, zajmie to kilka/kilkanaście godzin Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - matig20 - 01-11-2012 12:04

siema , czy to jest coś na podobe marketglory??? zarejestrowałem sie z linka w pierwszym poscie Smile mogę liczyć na omoc jak by co ???


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kris6917 - 01-11-2012 12:19

normalnie jestem w szoku w moim regionie jest praca ze stawka 56 zl


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 01-11-2012 12:38

A to w jakim województwie jesteś?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 01-11-2012 13:41

(01-11-2012 12:04)matig20 napisał(a):  siema , czy to jest coś na podobe marketglory??? zarejestrowałem sie z linka w pierwszym poscie Smile mogę liczyć na omoc jak by co ???
Tak, to jest coś na wzór marketglory. W pierwszym poście jest fajnie wszystko opisane, poza tym możesz poczytać temat jak i też popytać na pw w grze. Jak byś czegoś jeszcze nie wiedział to służę pomocą - nick w grze to Francuz6


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - andre92 - 01-11-2012 15:55

Witam forumowiczów, właśnie się zarejestrowałem i śmigam do Małopolskiego (1d2h), już jestem ciekawy czy gra stanie się przebojemSmile
(mój nick w grze "andre")


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 01-11-2012 15:59

(01-11-2012 10:02)tomazzi napisał(a):  
(01-11-2012 10:00)masterex2 napisał(a):  Jak mam domek to energia sama się odnawia czy muszę coś klikać??

jak masz wynajęty to sama, jak kupiłeś to musisz się do niego wprowadzić

Jak się wprowadzić? Bo szczerze mówiąc nie mogę nigdzie tego znaleźć


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-11-2012 16:00

(01-11-2012 15:55)andre92 napisał(a):  Witam forumowiczów, właśnie się zarejestrowałem i śmigam do Małopolskiego (1d2h), już jestem ciekawy czy gra stanie się przebojemSmile
(mój nick w grze "andre")

dzięki za rej Smile
zapraszamy do małopolskiego Smile