Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 20:58

no niestety skoro odpadają to nie ma co myśleć. zobaczymy. na razie reszta niech zostanie dograna, opisana by nowi się nie gubili i jak zrobi się nudniej starym wyjadaczom coś Coalco wymyśli Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 21:09

Na pewno będą dodawane nowe możliwości i rozwijane obecne, także nikt się nie powinien nudzić, aczkolwiek chciałbym skupić się na wszystkim co jest związane z kopalnią, węglem, pracą, doświadczeniem, transportem, energią, produkcją i podobnymi.

BTW. Szczyt hipokryzji, poziom ninja:

Tydzień temu:
[Obrazek: rolak.jpg]

Dzisiejsze odkrycie:
[Obrazek: rolens2.jpg]
PS. To są kontrahenci osoby Rolens, który pytał w mailu czy coalco go nie oszuka Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 21:16

Co do multi to jak najbardziej pilnuj bo szkoda by ktoś szkodził grze.
U mnie się pojawiły 2 konta z "...12" na końcu sam się zdziwiłem ale z tego samego referrera, może ktoś miał problem z rejestracją? To chyba ta sama osoba bo ksywy podobne i do tego ta końcówka. Jedno konto ma w ostatniej aktywności: 0000-00-00 a drugie ma jakiś czas. Te zera się nadpisują po pierwszym logowaniu czy jak masz to rozwiązane?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 21:18

Jeśli ktoś się pomylił przy rejestracji albo nie dochodzi e-mail to często zakładają drugie konto i to ja rozumiem, nie ma problemu. Ale czasem niektórzy z partyzanta zakładają po kilka a tego nie lubię.

Odnośnie 0000-00-00, oznacza to, że użytkownik nigdy jeszcze się nie zalogował.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 21:25

A no to sprawa jasna skoro to oznaka nie logowania się. Gość założył konto, coś poszło nie tak i na drugi dzień założył drugie. Tak mi to od razu się wydawało że to ta sama osoba.

Co do partyzantki to kiedyś czytałem jak gość się chwalił jak zakładał w jakimś hyipie na jedno główne konto z refa kilkadziesiąt kont bo system był be zabezpieczeń i admin nie pilnował. No chyba że przy wypłacie by sprawdzał ale wiadomo hyip to pewnie nie planował wypłacać to i nie pilnował Wink

Jak znajdziesz czas wdroż wieczne ciasteczka i jak ktoś próbuje rejestrować konto z maszyny na której już była rejestracja to wywalaj ostrzeżenie o możliwych konsekwencjach. Roboty nie dużo a wielu pomniejszych kombinatorów zrezygnuje. W gruncie rzeczy multi zakłada mało ludzi obczajonych w technikach zabezpieczeń. Zazwyczaj to osoby z małą wiedzą i nie zdające sobie sprawy że nie tak trudno wyłapać multikonta.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 21:33

Wieczne ciacha też można obejść, ale tak jak mówisz - zazwyczaj osoby z małą wiedzą zakładają multi. Wydaje mi się, że coalco jest zdolne wyłapać 99.9% szachrajstw, więc damy radę Smile Regulamin mówi jasno, że dozwolone jest tylko jedno konto a nawet jeśli ktoś go nie czytał to tak na chłopski rozum łatwo można się domyślić, że zakładanie multi jest be.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 21:38

Można obejść i wieczne ale wiele osób z multi nie wie że to nielegalne zakładać multi (serio) i też mało osób takich czyta regulaminy (nawet gracze pytają tu czasem o rzeczy które w nim są opisane) a że mogą być konsekwencje tego to już mało kto w ogóle sobie sprawę zdaje że na to są nawet paragrafy Rolleyes Jakby widzieli komunikat to wielu na bank zrezygnowałoby widząc że admin nie lewy Wink i miałbyś sporo mniej roboty. Nie sprawdzałem zabezpieczeń bo też nie jestem szpec ale jak dajesz radę to super Smile Dobrze by gra się rozwijała i im mniej spraw do pilnowania tym lepiej Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 21:43

Ja nie mam z tym roboty za bardzo bo mi samemu wyskakuje komunikacik "Potencjalne zachowanie niedozwolone" i system pyta o działanie. Coś jak z antywirusem, na razie wszystko idzie do kwarantanny albo wysyła się mail z prośbą o odniesienie się do zaistniałej sytuacji. Ale wiesz, ja tu cieszę się jak głupek z każdego 1 PLN zarobionego z reklam a przyjdzie ktoś taki, założy kilka kont i chce je w ten sposób ukraść.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 21:46

A no to fajnie to rozwiązałeś. Też robię podobnie w swoich stronkach - pełne automatiko musi być Smile
No niestety multi i inne zagrywki są i zawsze będą bo zawsze ktoś zechce się dorobić na kimś Undecided "Takie czasy" chciało by się rzec ale młodzi już nie jesteśmy i wiemy że "takie" czasy są od zawsze Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 12-04-2018 21:48

a ja mam pytanie co do kupna referali bo gram już od dawna i pewnie wiele się zmieniło co do początków gry i nie wiem jak to jest jak ktoś tworzy konto to dostaje pewien zasób energii czy trochę węgla musi sprzedać i kupić energii na dłużej bo jak na początku dostaje trochę energii to na początku każdy jest na liście do kupna nawet jak wszedł zobaczyć jak wygląda gra a tak jakby dostał odrobinę np 10/50 sztuk węgla i musiał sprzedać pokazało by to kto wszedł na chwilę zobaczyć a kto chce grać i jest prawdziwym kontrahentem ale z kolei potrzebny by był do tej opcji samouczek no i taka sprawa na później nie myślałeś nad szukaniem pomocy? Nad pewnymi sprawami nie mówię o np tworzeniu aktualizacji w sensie modyfikowaniu gry bo wiem że to twoje hobby i sprawia ci to radość ale jakiś support żeby ogarniać pewnie w większości banalne pytania bo znając życie dostajesz ich masę albo redaktorów do opisywania zmian jakiś newsletterów czy jakiejś części ukazującej co się dzieję grze i otoczki wobec niej aby gracze też mogli się bardziej wczuwać i zarazem też by to moim zdaniem zachęcało by graczy do zalogowania się np gdy ukaże się gazetka o jakimś wydarzeniu w ograniczonym czasie albo też pokazało, że coś się dzieje w tej grze ciągle bo pewnie nie każdemu chce się zaglądać na forum a tak by miał podane na tacy wszystko ale do tej rzeczy potrzeba jest pare osób bo sam tego nie ogarniesz na pewno stąd gdzieś w połowie moje pytanieBig Grin