Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary (/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985)



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - DeoRIP - 09-01-2017 13:43

Mi nie wyświetla w koszyku kuponu i nie wiem dla czego ;/


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 09-01-2017 13:47

Da jak masz flaget zmień ip i zmień lekko adres wysylki


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - xavi512 - 09-01-2017 14:00

Dobrze, że mam zmienne IP, więc powinno pójść bez problemów. Szkoda tylko, że nie ma mnie w domu do jutra. :/


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - magicv - 09-01-2017 14:20

Nikt tego wcześniej nie podawał, przynajmniej nie w tym temacie więc łapcie linka:
https://www.planetplus.pl/sklep/aliexpress-app
Cytat:Cashback
przy każdym zakupie przez aplikacje 7.00%
Od teraz możesz otrzymywać Cashback podczas zakupów na AliExpress przez aplikację mobilną!

Jak skorzystać z oferty?

1. Pobierz i zainstaluj aplikację Ali Express na swoim telefonie

2. Otwórz przeglądarkę w swoim telefonie i zaloguj się na swoje konto w serwisie planetplus

3. Wybierz sklep "Ali Express App" i kliknij w link oferty "Przejdź do sklepu" by przejść do sklepu i otrzymać Cashback

4. Po przekierowaniu system zapyta Cię czy otworzyć serwis w aplikacji mobilnej.
Jeśli po przekierowaniu nie otworzy się aplikacja tylko strona mobilna, kliknij w cokolwiek - a na górze strony zobaczysz zapytanie "czy pobrać /otworzyć stronę w aplikacji" - zrób to i dokonaj swoich zakupów.

WAŻNE:
1)Twoja przeglądarka w telefonie musi mieć włączone pliki cookies
2) Zakupy muszą nastąpić w ciągu jednej sesji zakupowej od kliknięcia na planetplus -> do dokonania zakupu w aplikacji
3) OFERTA PILOTAŻOWA: Oznacza to, że istnieje szansa ewentualnej potrzeby manualnego naliczenia transakcji przez zgłoszenie w Manualnym Formularzu Naliczania Cashback

Cashback o statusie oczekiwany pojawi się w na Twoim Koncie Cahsback w przeciągu 24 godzin po zakończeniu transakcji



RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - jakahwala - 09-01-2017 14:22

A ma ktoś do sprzedania konta z kuponami? Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 09-01-2017 15:36

[Obrazek: comment_l51I0Ku2tHq2TZIfvGQ1bixuD2Ltj7yO,w400.jpg]


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - rayden - 09-01-2017 15:40

@[vertez5] pochwal się co tam takiego zamówiłes Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - aero2 - 09-01-2017 15:41

@[vertez5]
Wszystko bez VAT?Smile


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vertez5 - 09-01-2017 15:41

jakiego vatu za co


RE: Cebulowanie na aliexpress przez aplikacje mobilną kupony 4/4.01 Dolary - vPLN.dll - 09-01-2017 15:42

(09-01-2017 15:41)aero2 napisał(a):  @[vertez5]
Wszystko bez VAT?Smile

Aero co Ty masz z tym vatem?
W twoich wypowiedziach da się wyczuć, że albo jestem jakimś przeciwnikiem takiej cebuli albo żal Ci tyłek ściska.