Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Mariuszeek - 29-11-2017 17:30

Nadal wszystko idzie prawie pasywnie, czy zarobki większe, bo pracujesz nad czymś? ;p


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 29-11-2017 20:52

Mateusz, tak mnie naszło, masz gdzieś spisane statystyki od początku dziennika? Ile zarobiłeś ŁĄCZNIE? Jak to tajemnica to dawaj na GG Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 29-11-2017 21:58

Też jestem ciekaw Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 30-11-2017 21:38

@[patttson] @[Rak] tajemnica Tongue Można jedynie wywnioskować z celów poszczególnych rozdziałowWink


LISTOPAD 2017


SunLead = 8760,50zł
eForsa = 309,50zł
LeadNow = 303zł
MyLead = 67zł


Łącznie:

~9440zł



Nigdy nie zapomnę października 2016, w którym nabyłem najwięcej wiedzy. Poważnie - chyba najwięcej. Ten miesiąc kojarzy mi się tylko z ciężką pracą, niewysypianiem się i kawą Wink Był to też jeden z przełomowych momentów - na odpowiednie tory zaraz pod koniec bodajże wróciła pierwsza, poważniejsza strona w moim życiu - z początku lipca 2016 Wink
Listopad 2016. Piękny czas! Sprawdziłem i było to: 5203.75zł. Wtedy bardzo zadowalająca suma Wink Ba! Kto by tak nie chciał, z automatu? Big Grin Wtedy jeszcze bodajże był to zysk z jednej strony!





Ten październik był już dużo lepszy niż tamten. Niestety nie obyło się bez strat - był też chwilowy moment, w którym musiałem rzucić wszystko żeby kilka rzeczy na stronach ogarnąć.
Ale.... to, że w listopadzie siądzie taka sumka... że w ogóle kiedykolwiek siądzie - kurrrr...! Nigdy, NIGDY się nie spodziewałem. Jak to obliczyłem... troszkę mnie ciarki przeszły Big Grin
No tylko spójrzcie na początek dziennika, nieprofesjonalne podejście, czasem złe decyzje.
Troszkę się o tym i o tamtym rozpisałem, ale myślę, że było warto. Było warto pracować, dawać z siebie wszystko i przekazywać wiedzę innym. Jeśli teraz myślicie że pomagam dla pieniędzy - NIE. Wszyscy doskonale wiedzą, że nigdy żadnych refów nie chciałem. (Prócz leadmore niegdyś, ale z tego co pamietam, było to symboliczne podanie linku do rejestracji i nie zarobiłem ani grosza). Ostatnio nawet byłem proszony o reflinki tu i tam a ja odmawiałem. Zawsze byłem zdania, że mentoring się opłaca tylko wtedy, jeśli nie chodzi o % z zarobków. Pierwszy przykład z brzegu - @[mysc]. Gość stworzył kompendium wiedzy odnośnie pozyskiwania ruchu - skracanie, suby, gry. Włożył w to serce i za tą wiedzę dostaje pieniądze. Zawsze kierowałem się myślą, że % z zarobków dla mentora się nie opłaca. Skoro tak by miało być, czemu mentor sam tego nie zrobi i nie weźmie 100%? Wink



Wspaniały czas za mną. Jeszcze wspanialszy przede mną. Uwielbiam tworzyć strony, pozycjonować. To serio stało się moim hobby i jeszcze mam z tego pieniądze. Czego chcieć więcej? Big Grin






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zasiu - 30-11-2017 21:43

Wow! Mega wynik! Jesteś kozak! Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Lanserek - 30-11-2017 21:59

Pięknie! Cieszę się, że Ci się powodzi. Czytanie twojego dziennika to od dawna jedyna rzecz z której czerpię motywację do działania. Ja swój cel na ten miesiąc również zrealizowałem i chociaż był niewielki w porównaniu do Twoich zarobków to wcześniej czy później dogonię Cie, wierze. Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Miedziany - 30-11-2017 23:06

Na co odkładasz zarobiony hajs? Big Grin Dużo wydajesz? impreza


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 01-12-2017 06:19

Pięknie się to czyta. Czyli jesteś w życiu już ustawiony. Nie będzie się wiodło pójdziesz na bardzo przyjemny etat, jako młodszy pozycjoner i będziesz robił to co lubisz. Odczytasz gg bo mam kila pytań.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 01-12-2017 20:15

Odpowiadaj na Twoja ostatnia mysl "czego chciec wiecej"
ja chce zwrotu moich 6 zl;d;d

kozak kwota


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 02-12-2017 11:39

Dzięki ludzie!

[Obrazek: 1.jpg]

Póki co dziś, godzina 11:30.

Miłego dnia! Smile