Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 05-08-2014 19:45

(05-08-2014 10:55)draksone napisał(a):  Xardas,to co wdg ciebie wpływa na AVG ?

to co i w 90% bux
tzn jakie klony realnych kont masz w swoich rr
jeśli konta realnych osób są bez klików to i ich klony nie przynoszą dochodu, więc tracenie $ na wymianę jest bez sensu co już kolejny raz powtarzam Smile
wymiana tylko darmowa bo klon będzie aktywny jak real konto będzie aktywne, jak nie jest i niebędzie to szkoda wymieniać tracąc mamonę jak wymiana jest darmowa po 14 dniach


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 05-08-2014 19:46

A mam inne pytanie do tycg co wymieniaja rr.. ule dziennie wymieniacie i jak to podnosi avg u Wad?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 05-08-2014 21:29

Ogolnie nie ma sensu wymieniac codziennie.
U mnie np. po kilku miesiacach nie wymieniania musialem przez ~tydzien wymieniac ich powiedzmy 5-8 dziennie. Zbieraja sie po prostu tacy, ktorzy maja AVG ponizej BEP i nie oplaca sie ich trzymac, bo beda przynosic straty (oczywiscie jak taki ref ma np. tydzien to daje mu szanse, ale jak od 2 czy 3 miesiecy nie potrafi sie sam utrzymac to go wymieniam).
Mi podnioslo z ~400 do 600 klikow w doslownie kilka dni.


btw.
dzisiaj poprzegladalem sobie tych RR co dzisiaj klikneli i niespodzianka - na probuxie rowniez sa "refy premium". Znalazlem kilku, ktorzy klikneli 8 reklam w ciagu dnia i jednego, ktory kliknal ich nawet 12 Wink


pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 06-08-2014 06:24

(05-08-2014 21:29)Workis napisał(a):  btw.
dzisiaj poprzegladalem sobie tych RR co dzisiaj klikneli i niespodzianka - na probuxie rowniez sa "refy premium". Znalazlem kilku, ktorzy klikneli 8 reklam w ciagu dnia i jednego, ktory kliknal ich nawet 12 Wink

po Twojej informacji jestem już na 100% pewien, że rr to klony kont realnych :)przed byłem pewny tego na 99%
12 reklam tyle ma dziennie konto ultimate, 8 reklam tyle dziennie ma golden

avg zależy więc od tego jakich kont real ma się klony
trafi się na nieczynne klony real kont nawet po wymianie otrzyma się nowe klony nieczynnych real kont i na to Święty Boże nie pomoże


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 06-08-2014 08:42

Przeglądam teraz polskie forum na pro i goscie zamieszczaja dowody wyplat na PP z 2% prowizjąSmile czzby sie to w koncu zmienilo??Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 06-08-2014 08:52

(06-08-2014 08:42)sbgorka napisał(a):  Przeglądam teraz polskie forum na pro i goscie zamieszczaja dowody wyplat na PP z 2% prowizjąSmile czzby sie to w koncu zmienilo??Smile

a czytałeś news admina ?
http://www.probux.com/forum/t117243-our-birthday-month
sierpień to miesiąc urodzin więc będzie wiele różnych promocji, fee probux przy wypłacie na paypal jest jedną z urodzinowych promocjiSmile
nie sądzę by to było długo a tym bardziej na stałe


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 06-08-2014 09:02

K:/


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Stalmer - 06-08-2014 13:39

Wczoraj jakimś cudem wypłaciłem o 18 i dali mi fee 2%. Jak dla mnie to idealna promocja Smile

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - kamil0071 - 07-08-2014 20:22

Jak oceniacie kondycję probuxa? Opłaca się jeszcze inwestować to 120$ w golda i 200rr, czy tyle już nie wystarcza?


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Stalmer - 07-08-2014 22:11

Pewnie ciągle wystarcza chyba, ze masz pecha i twoi RR beda mieli avg 0.5 :/
Lecz na razie wstrzymalbym sie z inwestycja dopoki zdejmna limity wyplat.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2