Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 19-04-2014 18:12

Wypłaty jeszcze nie dostaliśmy. Sprawa poszła na policje, a to wszystko dzięki jednemu użytkownikowi, który działał niezgodnie z prawem i naszym regulaminem. Jak już pisałem, chodzi o działanie na swojej stronie internetowej przez iframe. Ten użytkownik zakrył informacje o cenach za sms, regulaminie, stopce itd. Wszystko wyglądało na "darmowe". Jeden z klientów zgłosił to na policje, która wstrzymała nam wypłatę do czasu wyjaśnienia sprawy. Oddaliśmy temu klientowi pieniądze za sms, ale dalej czekamy na jakieś informacje. Ciężko powiedzieć kiedy to będzie. Jak tylko będziemy coś wiedzieli na pewno was poinformujemy.

Jeśli chodzi o subskrypcje to dalej czekamy na informacje. Z tego co mi wiadomo 7 kwietnia doszły do nich papiery. Od tego dnia w ciągu max. 4 tyg. aktywują nam subskrypcje. Dużo już nie zostało także jeszcze trochę cierpliwości.

Wszystkie nowe programy, które mamy już gotowe zostaną wprowadzone jak tylko dostaniemy wypłatę.

Nagrody z konkursu zostaną wysłane zaraz po świętach.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Enigmato - 19-04-2014 18:18

I najgorsze jest to, że przy większej liczbie użytkowników serwis nie ma jak się bronić przed takowym działaniem użytkowników. W taki sposób szybko można nabawić się kłopotu.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 19-04-2014 18:28

Teraz staramy się wszystko weryfikować. Każde działanie tego typu będzie od razu odpowiednio "nagradzane". Oczywiście będą też konsekwencje prawne wyciągane.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 19-04-2014 19:53

(19-04-2014 18:12)ddww napisał(a):  Jeden z klientów zgłosił to na policje, która wstrzymała nam wypłatę do czasu wyjaśnienia sprawy.

Czyli jak zrozumiałem policja może wstrzymać wypłaty dla użytkowników prywatnego serwisu(firmy).

Czegoś tu nie mogę zrozumieć Rolleyes


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 19-04-2014 20:10

SCAM Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 19-04-2014 20:51

(19-04-2014 20:10)Squall112 napisał(a):  SCAM Lol

Nie scam bo tak czy siak wypłacimy z własnej kieszeni. To, że będziemy kilkadziesiąt tysięcy w plecy nikogo nie obchodzi.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - themate0 - 19-04-2014 21:25

Cytat:Jest to usługa Premium SMS. Koszt wysłania sms to 25 pln (30,75 pln brutto). Użytkownik po wysłaniu sms otrzyma dostęp do zablokowanej treści wybranego artykułu.

nie możecie napisać ceny SMS słownie? mniej rzuca się w oczy, a to chyba bez różnicy jest ??

poprawiło by skuteczność

Cytat:Jest to usługa Premium SMS. Koszt wysłania sms to dwadzieścia pięc złotych (trzydzieści złoty i siedemdziesiąt pięć groszy brutto). Użytkownik po wysłaniu sms otrzyma dostęp do zablokowanej treści wybranego artykułu.

oraz to samo zrobić z subskrypcjami ??


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 19-04-2014 23:36

Z tym scamem to taki żarcik Tongue

Nigdy ddww nie zawiodłeś więc myślę że i teraz nie zawiedziesz Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 20-04-2014 18:54

(16-04-2014 16:20)Liromir napisał(a):  [Obrazek: 30791f0c69047952bdc16e466b218ef9.gif]

Ten sam pomysł dałem DDWW jakiś miesiąc temu i mnie olał Smile
Gratki Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ermonty - 20-04-2014 21:47

(19-04-2014 18:12)ddww napisał(a):  Jeden z klientów zgłosił to na policje, która wstrzymała nam wypłatę do czasu wyjaśnienia sprawy.

haha, dawno nie czytałem takiej bredni.
Może jeszcze wam maila napisał komendant, że pieniędzy nie będzie Smile ? Jeżeli chodzi o oszustwo to Policja co najwyżej może prowadzić śledztwo a to nie trwa krótko. Od wyroków jest sąd.

Aby uwiarygodnic waszą wersje myslę, że powinniscie przedstawić druczek jaki dostaliście od rzekomej Policji, dane możecie zamazać Smile