Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 29-10-2012 19:05

Jak wybić wpływ do góry ? (INFLUENCE)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-10-2012 19:12

(29-10-2012 19:05)Coristo napisał(a):  Jak wybić wpływ do góry ? (INFLUENCE)

garnitur, aktówka, tv i lodówka z jedzeniem ( uzupełnianie na bieżąco by było 25 produktów do aktywacji co 6 h ) i raz na 24 h "walnąć" sobie winko Smile
plus jeśli masz prasę w swoim regionie to czytać do 5 gazet dziennie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 30-10-2012 00:04

witam
jestem tutaj nowy, powiem szczerze, ze zainteresowala mnie ta gra a jako ze nigdy nie bylem przekonany do podawania prawdziwych danych w takich przedsiewzieciach a juz tymbardziej nr telefonu to chcialbym sie upewnic czy wszystkie dane kontaktowe musza byc prawdziwe. Widze ze juz kilkanascie osob dolaczylo do tejze gry, takze mam nadzieje ze przeczytaliscie regulamin itp rzeczy i nie znajduja sie tam zadne "lewe"doplaty ze strony zwyklych uzytkownikow wypisane gdzies malym druczkiem nie rzucajacym sie w oczy.

Oczywiscie przy rejestracji skorzystam z linku referencyjnego takze prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
ps. szukam rowniez innych form zarobku przez internet, takze osoby chetne abym dolaczyl do jakiejs z grup ktore beda mogly czerpac korzysci z mojego "klikania" w przerozne linki itp prosilbym o kontakt


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 30-10-2012 01:06

numer telefonu potrzebny jest do weryfikacji np przy wypłacie gdzie otrzymasz kod weryfikacyjny
tutaj zakupu poprzez sms nie dokonasz na tą chwilę bo nie ma dostępności tego kanału dla polaków
co do samej gry masz wybór :
możesz grać bez inwestycji
możesz zainwestować a nie musisz - sam decydujesz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 30-10-2012 01:20

Po sprawdzeniu czy naprawde bedzie mozna cos z tego osiagnac i na inwestycje sie znajdzie, wszystko w swoim czasie. Glownie chodzilo mi o rejestracje czy jest zupelnie darmowa.
W grach na przegladarke spedzilem troszke czasu i wiem ze z czasem duzo ludzi w ta inwestuje. Jezeli tutaj bedzie mozna z tego osiagnac jakas korzysc majatkowa dla siebie to nie widze przeciwskazan aby rowniez dac zarobic tworcom.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 30-10-2012 07:25

(30-10-2012 01:20)buch napisał(a):  Po sprawdzeniu czy naprawde bedzie mozna cos z tego osiagnac i na inwestycje sie znajdzie, wszystko w swoim czasie. Glownie chodzilo mi o rejestracje czy jest zupelnie darmowa.
W grach na przegladarke spedzilem troszke czasu i wiem ze z czasem duzo ludzi w ta inwestuje. Jezeli tutaj bedzie mozna z tego osiagnac jakas korzysc majatkowa dla siebie to nie widze przeciwskazan aby rowniez dac zarobic tworcom.

rejestracja jest całkowicie darmowa, w anno1777 musisz wysłać sms w innych grach nie wiem jak to wygląda
w każdej tego typu grze jak dobrze zaczniesz i poprowadzisz rozwój konta jesteś w stanie zrobić sobie miejsce pasywnego dochodu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bios - 30-10-2012 09:08

Ile czekałeś na pierwszą wypłatę tomazzi? A raczej ile czasu poświęciłeś.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 30-10-2012 09:20

(30-10-2012 09:08)bios napisał(a):  Ile czekałeś na pierwszą wypłatę tomazzi? A raczej ile czasu poświęciłeś.

nie uzbierałem jeszcze na 1 wypłatę
na razie zainwestowałem w firmę i rozwój konta, teraz zbieram i pln by zakupić xau ( złoto) które zamieniasz na euro na koncie gracza, jak też na koncie firmowym zbieram pln które zamieniasz tam na xau i wypłacasz na konto gracza gdzie xau zamieniasz na euro

przelicznik jest taki :
1 xau koszt 95 pln
1 euro koszt 50 xau


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 30-10-2012 22:19

chciałem zapytać czy osoby z listy które zdeklarowały chęć udziału w pomocy pomiędzy sobą zamierzają w niej brać udział ?
my z kleomens czekamy w małopolskim ale brak jeszcze 2 osób które wypowiedziały się na tak w kwestii współpracy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 30-10-2012 22:32

Kupilem filie w małopolskim ale nie moge dodac oferty pracy "Insuficent funds" Co jest potrzebne do tego ?