Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 13-11-2012 09:31

Wymiany wstrzymane.


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Anetka - 13-11-2012 09:40

Nie polecam 2 razy próbowałam wymienić i nie udało się


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 13-11-2012 10:04

Wyjaśniłem na PW dlaczego nie wymieniłem.
Zasady wymiany podane są na pierwszej stronie - brak stosowanie się do nich = brak wymiany.
Zresztą nikogo nie zmusza do wymiany u mnie a wręcz odsyłam do innych, u mnie wymiany wstrzymane do odwołania.


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - gagnant - 13-11-2012 14:24

Absolutely the best! Wielkie dzięki!!


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Limitless - 14-11-2012 00:44

Nitram a po wznowieniu wymian będzie dostepny skrill?


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - nitram - 15-11-2012 07:45

Jeśli komuś bardzo się śpieszy polecam ten portal:
http://www.i-transfer.pl/rejestracja/?ref=2655d28188b4ad3


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Lontek - 15-11-2012 14:23

A kiedy masz zamiar wznowić wymiany ? Smile


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - tomazzi - 17-11-2012 14:51

mam 2 pytania Smile
tak jak przedmówca : czy wiesz już kiedy wymiany zostaną przywrócone ?
oraz chciałem zapytać jak jest z twojej strony ze sprzedażą waluty tzn zakupem jej od ciebie przy wstrzymanych wymianach - czy sprzedaż jest dostępna czy również wstrzymana tak jak wymiany ?


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - nitram - 18-11-2012 18:17

Wymiany zostały wstrzymane ze względu na różnego rodzaju próby oszustwa i matactwa (w dużym skrócie).
Jeśli komuś zależy na wymianach ze mną bądź z innymi użytkownikami a nie chce zostać oszukany podczas wymian z przypadkowymi osobami to zapraszam tak jak wcześniej napisałem na stronę (rejestracja z mojego linku mile widziana):

http://www.i-transfer.pl/rejestracja/?re...28188b4ad3

Na tej stronie można kupić bezpiecznie dla obu stron i również sprzedać walutę.
Co do sprzedaży z mojej strony oczywiście że będę chciał się jej pozbyć (odsprzedać) jednak na chwilę obecną tylko poprzez stronę i-transfer.pl. Natomiast kupować waluty póki co nie zamierzam.

Jeśli chodzi o wznowienie wymian na forum to nie wiem kiedy to nastąpi ale na pewno nie wcześniej niż do końca listopada.
Za całe zamieszanie podziękujmy wszyscy razem oszustom. DZIĘKUJEMY!

P.S. Proszę nie pisać do mnie wiadomości typu ja nie jestem oszustem proszę mi wymień, niestety chciałbym wierzyć w te słowa ale internet (ani żadne inne dokumenty, potwierdzenia) nie są w stanie mi tego zagwarantować.


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Fajka - 18-11-2012 22:09

A jeśli można wiedzieć (z czystej ciekawości). Skoro, jak rozumiem, zawsze jesteś drugą osobą która wysyła kasę, jak ktoś mógł Cię oszukać? Czy jestem w błędzie?