Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 17:39

Zatrzymaj wydobywanie trochę wcześniej i przejdź na stronę główną albo najlepiej się przeloguj, zobaczymy co będzie. Nikt inny nie zgłaszał podobnego problemu, a jeśli faktycznie coś podobnego się pojawiało to tylko dlatego, że wydobywanie nie było przerywane lub odbywało się z większej ilości urządzeń.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-04-2018 17:43

(11-04-2018 17:39)coalco napisał(a):  Zatrzymaj wydobywanie trochę wcześniej i przejdź na stronę główną albo najlepiej się przeloguj, zobaczymy co będzie. Nikt inny nie zgłaszał podobnego problemu, a jeśli faktycznie coś podobnego się pojawiało to tylko dlatego, że wydobywanie nie było przerywane lub odbywało się z większej ilości urządzeń.

Czekałem kilka h ze zgłoszeniem myśląc, że w końcu doda, ale zatrzymanie, przelogowanie nie dało efektu przez kilka h więc napisałem byś popatrzył bo ostatnie dodanie z CPU miałem wczoraj po 23 a dzisiaj nic a nic ....


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 18:03

Widzę, że teraz poszło Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Komandos823 - 11-04-2018 19:43

No dobra kontrolujesz giełdę ale czy te ceny mogą spaść? No bo widzę tylko wzrost


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 11-04-2018 19:50

mogą jakby zebrać parę osób które rozpoczną lawinę sprzedawając masowo węgiel reszta zacznie panikować i cofać oferty kupna przykładowo


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 20:02

Ja nie kontroluję giełdy. Tylko wyznaczyłem początkowo ceny minimalne / maksymalne, które z biegiem czasu zostają uwalniane. Ale w jakikolwiek inny sposób nie mam kontroli nad giełdą. Odnośnie spadków, pewnie, że są możliwe. Coalco gwarantuje, że odkupi każdą tonę węgla za 0.00010 PLN i to się nie zmieni. Wystarczy zapoznać się z wątkiem od początku, aby dowiedzieć się, że wszystkie moje wyliczenia bazują na cenach: skup 0.0001 PLN / sprzedaż 0.0002 PLN. Wszelkie nowe dodatki czy funkcjonalność opieram także na cenach bazowych.

PS. Sortowanie w kontrahentach naprawione. Wszystko od początku było OK, mój błąd polegał na tym, że w tabelach to nie były liczby tylko wartości w formie "14 t/h" zamiast "14", dlatego sortowanie wariowało.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-04-2018 20:20

Cytat:No dobra kontrolujesz giełdę ale czy te ceny mogą spaść? No bo widzę tylko wzrost
Na to odpowie Ci tylko jasnowidz Maciej i jemu podobni. Nie, to nie żart. Każda inna osoba może TYLKO gdybać i spekulować. To giełda.

@coalco sortowanie no fakt, mogło tak się dziać - string =/= integer Wink Potwierdzam u mnie działa jak trzeba.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 20:32

Czy ktokolwiek, kiedykolwiek uzgodnił ze mną coś na boku? W sensie węgiel taniej na lewo, energię trochę taniej przy większej ilości czy też lepszą prowizję za ściągnięcie licznych / bogatych kontrahentów? Nie. Więc uprzejmie proszę o niewysyłanie mi takich ofert. Dziękuję.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-04-2018 20:46

@coalco serio takie propozycje masz? Kurna kontrabanda jakaś czy co? Może dział humoru zrób i wywalaj na tablicę najśmieszniejsze propozycje przekupstwa - no i ban od razu - na profilu korpo wywieszkę że za machlojki zamknięto wyrokiem prawomocnym wydanym przez Annę Marię Częstochowską Wink

p.s. jakie kwoty łapóweczek teraz na topie? Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 11-04-2018 20:49

Poprawcie ca coalco dzienny przychó
d bo z giełdą się nie zgadza i źle pokazuje