Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 16-04-2014 21:11

Informujemy, że od około godziny ma miejsce atak zewnętrzny (DDoS) na nasze serwery. Duża skala ataku powoduje, że przez ten czas nie funkcjonuje prawidłowo strona główna pp.hotcash.pl oraz nasze programy, które umieszczone są na tym samym serwerze. Atak nie wpływa jednak w żaden sposób na zawartość serwerów i dane naszych partnerów są bezpieczne. Serwis powinien niedługo wrócić do działania. Przepraszamy za problemy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 16-04-2014 21:31

Co jest grane, że każdy serwis po kolei jest atakowany?
Czyżby ktoś z forum się dobijał do każdego po kolei?

Trochę mi się to nie podoba.
Najpierw FireSub, potem Instanter, teraz HotCash, kto następny? eforsa czy freebiz? pokerface


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mordimer12 - 16-04-2014 21:34

eforsa mi też zacina ale tylko panel chyba.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 17-04-2014 00:50

Gratulacje dla zwycięscy Smile Program świetny zasłużył Smile No to pierwszy raz coś wygrałem przyda się kubek do kawy Smile no chyba że dorzucicie tego browarka beka to będzie do browarów Big Grin Osobiście typowałem kamerkę auto i siebie Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - m4t0sh - 17-04-2014 01:26

wypłacają już?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 17-04-2014 01:33

(17-04-2014 01:26)m4t0sh napisał(a):  wypłacają już?

Nie. Nadal czekają na przelew.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - 2z2c - 18-04-2014 00:44

pliki dodacie po zrealizowaniu przelewow jak rozumiem?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 19-04-2014 12:22

W kiedy będzie jakieś info związane z wysyłką nagród bo jak na razie jest tu cicho smutny
Tylko Proszę was nie piszecie do 14 dni Undecided nie możecie się określić ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Enigmato - 19-04-2014 17:55

Bardzo dziwna sytuacja z tymi atakami, ale widocznie gruba ryba, chce umocnić swoją pozycję na rynku, albo ktoś chce na ten rynek wejść z przytupem Smile.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 19-04-2014 18:00

ddww wiecie już coś w sprawie subów/wypłat ??