Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - NanMin - 22-04-2013 19:05

Witam,

Niestety nie 10 zł jest za osobę zaproszoną która nagrała przynajmniej
godzinę poprawnej mowy.
Próg do wypłaty będzie obniżony, więc będzie mógł Pan wypłacić swoje pieniądze.

Pozdrawiam,
Agnieszka Merecka


RE: VoiceLab - PiteroO312 - 22-04-2013 19:37

szkoda i to bardzo Sad tak więc kto co proponuje ,może jakiś serwis na podobnej zasadzie ?


RE: VoiceLab - CukierkowA - 22-04-2013 19:40

Już tak nie spamujcie. Najlepiej zamknąć na czas dopóki nie wznowią nagrywań ten temat. Bo sam spam się tworzy Smile


RE: VoiceLab - sebens - 22-04-2013 19:50

Nie spam tylko rozmowa na ten temat, a gdzie mamy rozmawiać o tym?


RE: VoiceLab - tollusiek - 23-04-2013 14:49

(22-04-2013 19:40)CukierkowA napisał(a):  Już tak nie spamujcie. Najlepiej zamknąć na czas dopóki nie wznowią nagrywań ten temat. Bo sam spam się tworzy Smile

Koleżanka widocznie nie zna definicji słowa "spam" Smile Zapewne nie ma innej alternatywy zamiast Voicelabu, liczmy na to, że szybko wznowią projekt.


RE: VoiceLab - tomcat8x - 23-04-2013 15:51

Cytat: Koleżanka widocznie nie zna definicji słowa "spam" Smile Zapewne nie ma innej alternatywy zamiast Voicelabu, liczmy na to, że szybko wznowią projekt.
No raczej nie było i nie będzie tak dochodowego zarobku w internecie. Tak jak słusznie pisali na początku tego wątku, wzięli co swoje i zawinęli interes, zwłaszcza że nałapali mnóstwo chętnych w ciągu tego miesiąca (ile to razy stronę przeładowali ruchem) - na portalach ogłoszeniowych wielu miast aż wrzało, również na youtubie.
Druga sprawa to to, że jak dać 'masie' łatwy zarobek to zaraz zaczną machlojki odwalać, szczególnie nieletni kombinatorzy, żeby nie powiedzieć gimbaza.. Administracja spostrzegła się jak próbują ich robić w balona i zamknęli źródełko, także dla tych uczciwych - co najgorsze.
W naszym dziwnym kraju żaden tego typu system zarobkowy się nie utrzyma, niestety tacy 'ludzie'.

Liczysz że to wznowią, bo ja nie. Mogli chociaż stanowczo zablokować dostęp pseudo-cwanej gimbazie to może by się utrzymało. Nadzieja matką głupich.


RE: VoiceLab - tollusiek - 24-04-2013 14:44

(23-04-2013 15:51)tomcat8x napisał(a):  
Cytat: Koleżanka widocznie nie zna definicji słowa "spam" Smile Zapewne nie ma innej alternatywy zamiast Voicelabu, liczmy na to, że szybko wznowią projekt.
No raczej nie było i nie będzie tak dochodowego zarobku w internecie. Tak jak słusznie pisali na początku tego wątku, wzięli co swoje i zawinęli interes, zwłaszcza że nałapali mnóstwo chętnych w ciągu tego miesiąca (ile to razy stronę przeładowali ruchem) - na portalach ogłoszeniowych wielu miast aż wrzało, również na youtubie.
Druga sprawa to to, że jak dać 'masie' łatwy zarobek to zaraz zaczną machlojki odwalać, szczególnie nieletni kombinatorzy, żeby nie powiedzieć gimbaza.. Administracja spostrzegła się jak próbują ich robić w balona i zamknęli źródełko, także dla tych uczciwych - co najgorsze.
W naszym dziwnym kraju żaden tego typu system zarobkowy się nie utrzyma, niestety tacy 'ludzie'.

Liczysz że to wznowią, bo ja nie. Mogli chociaż stanowczo zablokować dostęp pseudo-cwanej gimbazie to może by się utrzymało. Nadzieja matką głupich.

Może i mogliby uniemożliwić dostęp tym nieuczciwie zarabiającym, tylko pytanie - jak? Zwiększyć próg wiekowy? Znajdą się i tacy, którzy obejdą ten problem. Ja osobiście nie mam koncepcji na to, jak miałoby to wyglądać. Dobrze wspomniałeś o naszym narodzie, wśród uczciwych, normalnych ludzi zawsze znajdzie się pewne odstępstwo, jak zapewne było i na Voicelabie. Ja może niekoniecznie wierzę we wznowienie projektu, ale bardzo chciałbym, żeby jednak tak się stało. Kto zarobił więcej, temu gratuluję, kto mniej - szkoda, no ale tak jak kolega wspomniał, bez powodu by się nie zwinęli. Może w przyszłości powstanie coś podobnego, "może".
Pozdrawiam.


RE: VoiceLab - badii - 26-04-2013 06:04

Szkoda, że wrócą dopiero po wakacjach... Gdyby w wakacje - byłoby więcej czasu na nagrywanie.
Swoją drogą - nagrałem równą godzinkę, ale dali mi 63zł do wypłaty, fajnie =D


RE: VoiceLab - vpeersz - 26-04-2013 07:53

Cytat:No raczej nie było i nie będzie tak dochodowego zarobku w internecie.
Ty chyba żartujesz prawda?


RE: VoiceLab - ozzman78 - 26-04-2013 10:38

Mam nagraną niecałą godzinę. Pisać do nich czy sami zweryfikują?