Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- kasper93 - 13-02-2009 14:41

Zapisany w revolutionbux


POzdro


- mattys5 - 13-02-2009 14:56

sniechu jak bedziesz mial czas to zaktualizuj ile masz na koncie :arrow:


- Damien - 13-02-2009 15:02

Mam pytanie. W chillbux dalej klikać, będziesz wypłacał jeszcze z tego buxa?


- Sniechu - 13-02-2009 15:12

mattys5 napisał(a):sniechu jak bedziesz mial czas to zaktualizuj ile masz na koncie :arrow:

Mówisz, masz. :-)

lolaszek napisał(a):Mam pytanie. W chillbux dalej klikać, będziesz wypłacał jeszcze z tego buxa?

lolaszek, teraz zbliżamy się do wypłaty a z tego co wiem, chillbux jeszcze płaci. Po tej wypłacie zobaczymy co dalej, ale ja bym klikał cały czas, można jeszcze z niego wyciągnąć trochę kasy. :-|


- mattys5 - 13-02-2009 15:30

Sniechu widze ze sie scigamy kto pierwszy wyplaci z mcc :mrgreen: mam 8 centów wiecej od Ciebie :idea:
jesli chodzi o chill ja poluje na wyplatke od wczoraj.. i niestety wczoraj nie wyplacal.. ale mysle ze wyciagnac z tego buxa mozna jeszcze troszke kasy :-P

[ Dodano: 2009-02-13, 15:30 ]
a w uno jakies limity wprowadzili ? :?:


- Sniechu - 13-02-2009 15:41

mattys5 napisał(a):Sniechu widze ze sie scigamy kto pierwszy wyplaci z mcc :mrgreen: mam 8 centów wiecej od Ciebie :idea:

Nie musimy się ścigać, bo jeszcze nie ma limitów. (i oby na razie nie było :idea:-)

mattys5 napisał(a):jesli chodzi o chill ja poluje na wyplatke od wczoraj.. i niestety wczoraj nie wyplacal.. ale mysle ze wyciagnac z tego buxa mozna jeszcze troszke kasy :-P

Nieważne czy dzisiaj, czy jutro. Ważne, żeby cokolwiek jeszcze stamtąd wypłacić. Wydaje mi się, że dwie wypłatki powinienem jeszcze dostać. Wszystko zależy od Waszej aktywności klikania. :idea:

mattys5 napisał(a):a w uno jakies limity wprowadzili ? :?:

Można wypłacać raz na 4 dni, wypożyczać refów raz na 7 dni, ale te limity były od początku...


- doiy - 13-02-2009 18:19

Sniechu napisał(a):3sparrow, mala1969, asika11, mattys5, lukaszci06, Zcna, lolaszek, potwierdzam Was wszystkich. :-)

Nie potwierdziłeś wszystkich... :-P


- Boro! - 13-02-2009 18:29

doiy, no ciekawe o kim zapomniał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- doiy - 13-02-2009 18:37

O kimś, kto się upomniał. :->


- Sniechu - 13-02-2009 18:53

doiy, wiem, że się zapisałeś, ale byłem ciekawy, czy się upomnisz... :-P

Zgodnie z przewidywaniami, revolutionbux płaci podobnie jak jego dwóch poprzedników: MegaCashClicks i BuxCorp. Zapraszam do rejestracji, trzeba wyciągnąć stamtąd kasę póki jeszcze płacą! :-P