Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 11-04-2018 12:30

Kiedy macie w planach dodatkowy język (powiedzmy EN)? Chciałbym zacząć promować wśród znajomych którzy niestety nie znają j. Polskiego. Wierzę w projekt sam zainwestowałem trochu i jeśli program będzie się rozwijał chętnie dorzucę kolejne kilka groszy Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 12:35

@Drought, wiele razy już był omawiany wątek wprowadzenia języka angielskiego. Nie planuję w najbliższym, ani trochę dalszym czasie uruchomienia języka angielskiego ponieważ prawdopodobnie bardzo by mnie to obciążyło. Już teraz przy +1300 polskich użytkowników spędzam jakieś 50% czasu poświęcając go na maile, wiadomości, pytania, odpowiedzi, płatności. Kolejne 50% wolnego czasu poświęcam na wprowadzanie aktualizacji. Mając najprawdopodobniej jeszcze kilka tysięcy użytkowników ze świata, poziom obsługi spadłby niemiłosiernie (albo nie miałbym na tyle czasu na aktualizacje) a ja tego nie chcę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-04-2018 12:45

No i kolejny plusik Coalco dopisz do statusu działalności - szerzenie nauki języka Polskiego w świecie Wink I tyle Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 11-04-2018 15:24

Coalco, u mnie nadal sortowanie nie gra. Sad


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


[Obrazek: Bez_tytu_u1.png]

PS. Na drugim SS lepiej widać czemu sortowanie się wys*ało. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 15:37

Wiem, wiem - nie miałem niestety jeszcze czasu aby to poprawić a nie chcę skakać z poprawki na poprawkę bo później wątki tracę Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-04-2018 17:10

Coalco u mnie dzisiaj w ogóle nie dodaje węgla z miningu
Czy możesz popatrzeć co się dzieje ??? W miningu jest ile wydobyte, rośnie ale w ogóle nie dodaje mi nic do konta przez cały dzień


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 17:23

Wydobywasz na jednym urządzeniu czy na większej ilości? Jeśli na większej ilości to zsumowanie następuje po dłuższym czasie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-04-2018 17:25

(11-04-2018 17:23)coalco napisał(a):  Wydobywasz na jednym urządzeniu czy na większej ilości? Jeśli na większej ilości to zsumowanie następuje po dłuższym czasie.

Na jednym od rana kopię i przez cały dzień nic z dzisiaj nie dostałem na konto.
Od godziny 9-tej to masz już 9 h i nic nie trafiło do mnie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 17:30

Przelogowywałeś się? W sensie czy zakończyłeś chociaż raz dzisiaj wydobywanie?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-04-2018 17:31

(11-04-2018 17:30)coalco napisał(a):  Przelogowywałeś się? W sensie czy zakończyłeś chociaż raz dzisiaj wydobywanie?

Tak zatrzymywałem patrząc czy o pełnej godzinie doda ale nic a nic nie trafia do mnie
Kopie, wydobyta ilość hash i węgla wzrasta ale nie dostaję nic na konto