Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - kumix - 08-02-2017 14:56

Co jak co ale tutaj nigdy mnie w ch*** nie zrobili jak idzie od leady. kiedyś miałem nie fajną akcję u innego serwisu (cięli jak nic), ale po kilku tygodniach wykłócania rzuciłem ich. póki co siedzę u was i nie narzekam bynajmniej narazieBig Grin też miałem mały spadek ale pisali mi coś o zmianach u operatorów, teraz jest ciut lepiej. wychodzę na prostą:]


RE: Odnowienia - eforsa - 08-02-2017 15:27

(08-02-2017 14:56)kumix napisał(a):  Co jak co ale tutaj nigdy mnie w ch*** nie zrobili jak idzie od leady. kiedyś miałem nie fajną akcję u innego serwisu (cięli jak nic), ale po kilku tygodniach wykłócania rzuciłem ich. póki co siedzę u was i nie narzekam bynajmniej narazieBig Grin też miałem mały spadek ale pisali mi coś o zmianach u operatorów, teraz jest ciut lepiej. wychodzę na prostą:]

Cieszymy się @Kumix, że jesteś zadowolony ze współpracy z namiSmile Zawsze podkreślamy, że z Eforsa zarobisz najwięcej, pomożemy Ci na codzień i w tych trudniejszych sytuacjachSmile

Co do odnowień to nie ma żadnych problemów. Zawsze są ciut gorsze lub lepsze tygodnie co jest uzależnione od subskrybentów i operatorów. w lutym jest duża akcja wyłączania niezarejestrowanych numerów telefonów na kartę, ale na szczęście nie ma to aż tak dużego przełożenia na naszych subskrybentów.
Na szczęście większość partnerów wciąż utrzymuje swój poziom lub odnotowuje systematyczne wzrosty co bardzo nas cieszyWink


RE: Odnowienia - turos - 12-03-2017 09:46

mi też się podoba u eforsy ;d


RE: Odnowienia - kumix - 12-03-2017 11:02

No stary lepiej trafić nie mogłeśTongue


RE: Odnowienia - eforsa - 13-03-2017 14:15

Cieszy nas niezmiernie, że jesteście zadowoleni. Będziemy się dalej starać by sprostać waszym wymaganiom.


RE: Odnowienia - batman - 20-03-2017 10:21

odnowienia jeszcze nie wpadaja?


RE: Odnowienia - fusek - 20-03-2017 10:29

(20-03-2017 10:21)batman napisał(a):  odnowienia jeszcze nie wpadaja?

wpadaja po malu


RE: Odnowienia - Bidbar96 - 01-04-2017 17:33

Odnowienia z leadow zdobytych przed afera beda nadal wchodzic?


RE: Odnowienia - sad32esadsaxc - 01-04-2017 17:39

Nie wiem, wczoraj tylko 10 leadow mi wpadlo na odnowienia po polnocy co zawsze bylo 3x wiecej...


RE: Odnowienia - turos - 01-04-2017 18:25

ja też jakoś mam mało :/