Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - cekylo - 08-10-2013 10:46

Nie zbyt często piszę, ale muszę jednak się zapytać czy ktoś ma kontakt z Rhaegar?, również zainwestowałem i w weekend miałem informacje od Rhaegara że w poniedziałek będę miał na koncie zwrot lokaty ok 1500 zł, jak wiadomo przelewy w weekend w bankach są księgowane w dni robocze czyli w poniedziałek powinno wyjść z jego konta, niektórzy piszą że przelew idzie 3 dni hmmm możliwe jeśli przelew wykonany w nocy zaksięgowany rano i pojutrze jest. Ale w tym przypadku hmmm zaczynam się zastanawiać że jednak przelew nie wyszedł wczoraj i czy w ogóle wyszedł ? u mnie księgowanie jest o 9 i o 11 i o 18 na tą chwilę brak pieniążków. Rhaegar od 17 wczoraj nie zaglądał na forum rzadki przypadek bo zawsze jest od rana na forum. Zapytam czy ktokolwiek otrzymał zwrot lub ma z nim kontakt telefoniczny lub gg lub email???. Zawsze to jakieś info by się pojawiło co się dzieje.


RE: Rhaegar typuje! - Melex - 08-10-2013 10:53

Ciekawe z jakiego banku idzie te 3 dni.

Czekamy do jutra, może ktoś wie z jakiego banku wysyłał? Albo autor tematu niech Nam powie?


RE: Rhaegar typuje! - lokator - 08-10-2013 11:11

Z góry bardzo przepraszam, ale obserwuję ten temat od jakiegoś czasu i nie mogłem się powstrzymaćSmile:


UWAGA LUDZISKA:

Szukam jeleni którzy będą mi wpłacać pieniądze na moje konto a ja za parę złotych na konto a ja w parę minut zrobię z tego miliardy!! Nie interesują mnie miliony!!

Pozstanowiłem się tutaj ogłosić, ponieważ aż roi się tutaj od naiwnaików.

Szczegóły proszę na pw..

hehe wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać..



A teraz na Poważnie, kto z Was pamięta livechat-sport.com?
Pamiętacie sytuacje jak super typer (nie pamiętam nick'a, chyba malzahar lub kto inny, mniejsza o to) zebrał pieniądze i się zwinął?
Kto to pamięta? Ja to pamietam dokłądnie, sytuacja taka sama, kest na wczasach, ma problemy z zasięgiem, nie może pisać..A gdzie był na wczasach? Na karaibach, rhaegar gdzie mówi że jest? Na karaibach, przypadek?

Mieliście już sytuację z nie jakim GIT'em, mało Wam jeszcze?


RE: Rhaegar typuje! - Limitless - 08-10-2013 11:21

@up no to następnym razem się powstrzymaj , Rhaegar jest profesionalnym typerem i wątpie aby miał tu kogoś oszukać na kilka k zł skoro wyrabia tyle w dzień...


RE: Rhaegar typuje! - whysoserious - 08-10-2013 11:22

Nie wiem jaki tu ma związek livechat, oprócz tego że podawali typy z dupy za kilkaset złotych sztuka
i byli chętni ja kupować i je grać to nie wiem o co chodzi,
zawsze można powiedzieć, że to sport i niestety nie weszło, więc trudno.

Ale jak ktoś miał jakiś problem z kasą i potrzebuje dokładne dane
właściela livechat-sport.com, Best-odds.pl i paru innych stron np
nip, regon, adres, konto bankowe to służe pomocą Cool


Można teraz kupić u niego sukienkę, bo ma sklep online z damskimi ciuchami beka


RE: Rhaegar typuje! - lokator - 08-10-2013 11:31

@whysoserious

Poważnie masz jego dane? Mogłbyś mi na pw przesłać?
Muszę z nim porozmawiaćJerk


RE: Rhaegar typuje! - duzypawel - 08-10-2013 11:39

(07-10-2013 16:00)Rhaegar napisał(a):  nie moja wina, że banki tak działają, wybaczcie ale dziś nie jestem zbytnio "mobilny" jak jutro nie będziecie mieli $$$ na kontach to wtedy płaczcie

i nikt nie dostał... pewnie przypadek albo wina banku Smile

teraz chyba już możecie płakać Smile

chociaż nie, nie ma sensu płakać - przecież macie spisane umowy, więc wszystko jest pod kontrolą Big Grin

Rhaegar przecież by was nie oszukał, on dużo zarabia. Wkleił tutaj kilka screenów... a co jeśli NIE wkleił kilku grubszych przegranych?

nieeee... na pewno nie oszukałby tylu osób i nie zabrałby kilku - kilkunastu tysięcy złotych... po co mu w ogóle pieniądze, przecież on uwaga cytuję: 'chce tylko bezinteresownie pomóc ludziom zarobić trochę grosza' Big Grin

masakracja facepalm


RE: Rhaegar typuje! - diabloo07 - 08-10-2013 11:43

Paweł, sporo osób z forum ma jego dane, więc nie będzie problemu z pójściem na policję.


RE: Rhaegar typuje! - kwenk21 - 08-10-2013 11:45

(08-10-2013 11:22)whysoserious napisał(a):  Nie wiem jaki tu ma związek livechat, oprócz tego że podawali typy z dupy za kilkaset złotych sztuka
i byli chętni ja kupować i je grać to nie wiem o co chodzi,
zawsze można powiedzieć, że to sport i niestety nie weszło, więc trudno.

Ale jak ktoś miał jakiś problem z kasą i potrzebuje dokładne dane
właściela livechat-sport.com, Best-odds.pl i paru innych stron np
nip, regon, adres, konto bankowe to służe pomocą Cool


Można teraz kupić u niego sukienkę, bo ma sklep online z damskimi ciuchami beka


Ja również służę pomocą jeśli chodzi o Nowaka, jak kupywałem best oddsa pisał o projekcie życia hahah no to nieźle..co do Rhae no to nie wiem sam co o tym sądzić..sam potrafię 2-3 dni przymulić że nikt się ze mną nie skontaktuje..póki co jestem w kropce więc wstrzymuje się z konkretami.


RE: Rhaegar typuje! - MaLiN - 08-10-2013 11:54

Znów się zaczyna, gimbusy i chipsy same rozkręcają atmosferę i to właśnie powodują tak duże napięcie. Nie dajcie się sprowokować.

Nie ma co obwiniać, też wpłaciłem sporą sumę, i nie będę płakał...

Pieniądze nie śmierdzą, ale



Eviva l'arte! Człowiek zginąć musi -

cóż, kto pieniędzy nie ma, jest pariasem,

nędza porywa za gardło i dusi -

zginąć, to zginąć jak pies, a tymczasem,

choć życie nasze splunięcia niewarte:

evviva l'arte!