Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - jozz - 11-03-2017 21:29

widze mojich postow tez nikt nie czyta 2 konta zbanowalem a na drugim juz normalnie dzialalem wałek robią

ps jutro resetuja konta z AC 11111 metoda i tak wyzeruja


RE: Hivemicro.com +18 - Arivi - 11-03-2017 22:46

(11-03-2017 21:29)jozz napisał(a):  widze mojich postow tez nikt nie czyta 2 konta zbanowalem a na drugim juz normalnie dzialalem wałek robią

ps jutro resetuja konta z AC 11111 metoda i tak wyzeruja

Przecież po ostatniej aktualizacji są liczne błędy i problemy ze stroną. Zamiast się tak śpieszyć i stękać... może najpierw poczekaj aż naprawią facepalm


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 11-03-2017 23:52

Ja tam robiłem dzisiaj tylko te zimowe sporty(250 na próbę), w statystykach widnieją jako to zadanie za $0.50, skuteczność 100%. Nie wiem jednak czy oni uwzględnią te zarobki więc na razie ich nie robię. Wpisów panikarzy i hejterów po prostu mi się nie chce czytać. Oczywiście, że serwis chce Was wyrolować, wykiwać, okraść, poniżyć, wykorzystać itd. więc nie widzę powodu żebyście swój cenny czas marnowali na zarabianie w tym programie.

Jack Ma, założyciel serwisu Alibaba.com, powiedział „Biednych ludzi najtrudniej zadowolić.
Dajcie im coś za darmo, to stwierdzą, że to podpucha. Powiedzcie im, że tylko drobna inwestycja, powiedzą, że wiele na tym nie zarobią.
Powiecie im, żeby zainwestowali, odpowiedzą, że nie mają pieniędzy. Powiecie im, żeby spróbowali czegoś nowego, powiedzą, że brak im doświadczenia. Powiecie im, że to tradycyjny biznes, odpowiedzą, że to zbyt trudne.
Powiecie im, że to nowy model biznesowy, a oni odpowiedzą, że piramida. Powiecie im, że sklep jest otwarty, odpowiedzą, że brakuje samodzielności. Powiecie im, żeby otworzyli nowy biznes, powiedzą, że nie ma dowodów, że nowy biznes się uda.
Oni wszyscy mają coś wspólnego – lubią szukać odpowiedzi w Google, słuchać się przyjaciół, tak samo sfrustrowanych jak oni. Więcej rozmyślają niż profesor na uniwersytecie, a robią mniej niż ślepiec.
Zapytajcie ich, co potrafią? Nie odpowiedzą wam. Mój wniosek jest taki – żeby wasze serce biło szybciej, dlaczego po prostu szybciej nie działacie? Zamiast spędzać czas na rozmyślaniach, dlaczego by nie zrobić tego, o czym myślicie? Biednym ludziom się nie szczęści z powodu jednej wspólnej cechy – Całe Ich Życie Upływa Na Oczekiwaniu”

Dodałbym jeszcze od siebie, że całe życie wynajdują wymówki, sami sobie piętrzą problemy, narzekają, stękają, biadolą, użalają się. Serwis Ci nie odpowiada to idź zarabiać gdzie indziej, porażka totalna. Żeby do niektórych dotarło trzeba by napisać jak pewien użytkownik wcześniej, ale tylko bana za to wyłapię.


RE: Hivemicro.com +18 - core17 - 12-03-2017 00:48

Dajcie znać jeśli coś odpowiedzą w sprawie tych zadań za cztery dolary. Ja do nich pisałem, ale nie odpowiadają nygusy.


RE: Hivemicro.com +18 - Nastuu - 12-03-2017 01:51

Payroll nadal nieaktywny :/ ...


RE: Hivemicro.com +18 - core17 - 12-03-2017 03:24

To oznacza że nie chcą płacić, bo przecież działało. Mają sponsoring to niech płacą.


RE: Hivemicro.com +18 - ComboThe - 12-03-2017 11:59

Działa Wam strona?


RE: Hivemicro.com +18 - Maro - 12-03-2017 12:01

(12-03-2017 11:59)ComboThe napisał(a):  Działa Wam strona?

Sama sobie działa Smile


RE: Hivemicro.com +18 - polish - 12-03-2017 12:21

Tak, ale naliczanie nie działa. Ubolewam nad tym bardzo.


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 12-03-2017 14:44

Caly czas brak pokazanej skutecznosci, bez sensu jest teraz klikanie bo nie wiesz jaka ona jest i czy czasem mozesz sie spodziewac bana...