Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyprzedane-do usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyprzedane-do usunięcia (/Temat-Wyprzedane-do-usuniecia-95565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - szykiryki - 01-10-2014 13:12

(01-10-2014 12:44)investor napisał(a):  Wiesz dlaczego go kupiłem? Sugerowałem się tym, że zaprzeczyłeś odnośnie metody, którą ktoś już wymienił - też podejrzewałem, że to o to chodzi. I co się okazało? To jest właśnie ta metoda... Jak takie coś się nazywa? Zwykłe oszustwo, wprowadzanie ludzi w błąd... Powinieneś nie potwierdzać, ani nie zaprzeczać - wtedy byłbyś w porządku.
Tutaj akurat się zgodzę z investorem...

Szaman, stracić nie stracisz- ewentualnie zostaniesz z tym towarem, który kupiłeś i będziesz go użytkował pod siebie.


RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - Branzolek - 01-10-2014 14:16

Zostały ostatnie 4 sztuki!



RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - szykiryki - 01-10-2014 14:21

Juz abstrahując od zawartości poradnika (ja na nią nie narzekam), ale wprowadzanie tych dziennych promocji jest PRZESŁABE!

Wychodzi na to, że każdy płaci inną cenę- jedni płacą 200 zł, inni 150 zł, jeszcze inni 100 zł...
Wyceniłeś swoją wiedzę na konkretną cenę to jej się trzymaj...

Pozdrawiam (ja kupiłam za 100 zł, gdybym kupiła za 200 i widziała te dzienne promocje na pewno żądałabym zwrotu pieniędzy...)


RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - Branzolek - 01-10-2014 14:25

(01-10-2014 14:21)szykiryki napisał(a):  Juz abstrahując od zawartości poradnika (ja na nią nie narzekam), ale wprowadzanie tych dziennych promocji jest PRZESŁABE!

Wychodzi na to, że każdy płaci inną cenę- jedni płacą 200 zł, inni 150 zł, jeszcze inni 100 zł...
Wyceniłeś swoją wiedzę na konkretną cenę to jej się trzymaj...

Pozdrawiam (ja kupiłam za 100 zł, gdybym kupiła za 200 i widziała te dzienne promocje na pewno żądałabym zwrotu pieniędzy...)
Faktycznie zgodzę się nie pomyślałem o tym zwracam honor i już poprawiam Smile


RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - prololex - 01-10-2014 15:09

Czyli to jednak licytacje komornicze ( lub coś z komornikiem związane ) Smile


RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - investor - 01-10-2014 16:49

Doszło do małego nieporozumienia i ja też zbyt pochopnie oceniłem tą całą sytuację, jednak autor poradnika okazał się być uczciwym człowiekiem i zdecydował się dojść do porozumienia, postanowił też zwrócić kasę. Odnośnie samego poradnika być może moja opinia była też zbyt rygorystyczna, bo po prostu znałem już tą metodę wcześniej.


RE: Nisza pod zarobek-Zostań Milionerem w krótkim czasie! Sprawdź! DUŻE ZYSKI! - Branzolek - 01-10-2014 16:52

Ciesze się że mogliśmy dojść do porozumienia Smile
Ogłaszam ze sprzedaż jest już zakończona Smile
Proszę modaratora o zamknięcie wątku.


Wyprzedane-do usunięcia - surfer0700 - 01-10-2014 18:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.